Niedziela IV Wielkiego Postu

1. Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu – Laetare. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15.00.

2. Od poniedziałku Msze wieczorne sprawowane będą o 18.00, z wyjątkiem środy ? 17.00.

3. W środę Msza szkolna z Drogą Krzyżową o 17.00. Od 16.30 miesięczna spowiedź dla dzieci. O 18.00 (w środę) na plebanii spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. 

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Najbliższe odwiedziny chorych będą w piątek 12 kwietnia.

5. W piątek po Mszy porannej i wieczornej Droga Krzyżowa z zaleckami. Na wieczorną Mszę i Drogę Krzyżową zapraszamy szczególnie młodzież. O 17.00 spotkanie bierzmowańców klas III gimnazjum. O 19.00 próba chóru.

6. W sobotę na Mszę św. o 7.00 zapraszamy czcicieli NMP i wszystkie Marianki. Przed Mszą zaśpiewamy Godzinki. W sobotę o 9.30 spotkanie LSO.

7. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na WSD i Kurię w Opolu. Również za tydzień i w Niedzielę Palmową będziemy mogli złożyć przed kościołem ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za złożone ofiary na paczki świąteczne dla osób chorych i w podeszłym wieku. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina z ul. Gawędy od nru 5 do 19. Młodzieży dziękujemy za przygotowanie piątkowej Drogi Krzyżowej

9. W czwartek o 18.45 spotkanie pielgrzymów, którzy wybierają się do Grecji ?Śladami św. Pawła Apostoła?, w dniach 29.05-05.06.2019 r. Prosimy o wpłatę kolejnej raty. Zwolniły się dwa miejsca, więc można się jeszcze zapisać. Serdecznie zapraszamy. Plan pielgrzymki znajduje się w Internecie i w gablotce parafialnej. 

10. Wieczorny różaniec: pon. ? św. Anny /T. Matyszok/; wt. ? MB Pośredniczki Łask /I. Kijowska/; śr. ? św. Faustyny /M. Przywara/; czw. ? św. Antoniego /H. Firlus/; pt. ? MB z Lourdes /H. Pawleta/.

image_print