Niedziela I Wielkiego Postu

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. W naszej parafii kończymy Rekolekcje Wielkopostne. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15.00. Serdecznie dziękujemy Ojcu Rekolekcjoniście, ks. Markowi za głoszone Słowo Boże, sprawowanie Eucharystii i posługę w konfesjonale. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę, która jest wyrazem wdzięczności wobec O. Rekolekcjonisty. Dziękujemy również parafianom za udział w rekolekcjach. Dyrekcji i nauczycielom naszej szkoły dziękujemy za współpracę podczas rekolekcji, za umożliwienie uczniom udziału w spotkaniach z ks. Markiem.

2. W środę Msza szkolna z Drogą Krzyżową o 17.00.

3. W piątek po Mszy porannej i wieczornej Droga Krzyżowa z zaleckami. Na Mszę św. z Drogą Krzyżową o 18.00 zapraszamy szczególnie gimnazjalistów i młodzież. Również w piątek od 8.00 odwiedziny chorych. O 19.00 próba chóru. W sobotę o 10 spotkanie wszystkich Marianek.

4. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych, a przed kościołem zbiórka do puszek na Misyjne Dzieło Pomocy ?Ad Gentes?.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła . W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina z ul. Sobieskiego od nru 39 do 47 i z ul. Osadniczej.

6. Obok Listu Parafialnego znajdują się kartki na zalecki wielkopostne.

Wieczorny różaniec: pon. ? św. Barbary /M. Panusch/; wt. ? MB Królowej Aniołów /U. Czok/ i Niepok. Poczęcia NMP /O. Hanusik/; śr. ? św. Jadwigi /E. Fila/; czw. ? MB Pocieszenia /G. Kinder/; pt. ? św. Joanny Beretta Molla /U. Nowainska/.

7. Do wieczności odeszli: śp. Amalia Kotula, l. 92 i Józef Pilipów, l. 93. R.I.P.

image_print