Niedziela V Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.

2. W środę Msza św. szkolna o 17.00. Po Mszy spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.

3. W czwartek przypada święto św. Cyryla i Metodego ? patronów Europy.

4. W piątek od 8.00 odwiedziny chorych. Wieczorem o 18.00 Msza św. młodzieżowa.

5. W sobotę o 10.00 spotkanie wszystkich Marianek.

6. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie na dalsze prace w naszym kościele.

7. Przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa informujemy, że nauki przedślubne w naszym dekanacie rozpoczną się w sobotę 16 marca o 19.00 w kościele św. Katarzyny w Dobrzeniu Wielkim.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę, za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Borek z ul. Pelargonii od nru 6 do 16. Dziękujemy również osobom chorym i tym, którzy pomogli im przybyć na spotkanie. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Dyrektor Szkoły za przychylność i życzliwość, a Zespołowi Caritas za przygotowanie spotkania w szkole.

9. We wtorek na plebanii o 18.00 spotkanie pielgrzymów wybierających się do Grecji Śladami św. Pawła Apostoła. Dokonamy pierszej wpłaty w wysokości 500 zł.

10. Wiele wskazuje na to, że nasze tuje przed wejściem do kościoła zostały trwale uszkodzone przez ostatni ciężki śniegi będą musiały zostać usunięte. To miejsce zostanie na nowo zagospodarowane.

11. Wieczorny różaniec: pon. ? Zwiastowania NMP /M. Niekrawiec/; wt. ? MB Pośredniczki Łask /I. Kijowska/; śr. ? Tercjarze św. Franciszka; czw. ? św. Faustyny /M. Przywara/; pt. ? Narodzenia NMP /E. Świerc/.

image_print