Niedziela II Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00. Od 14.00 kolęda na życzenie.

2. W poniedziałek przypada Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Pamiętajmy w naszych modlitwach o żyjących i zmarłych babciach i dziadkach. W poniedziałek i wtorek Msze św. tylko rano.

3. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Agnieszkę, w czwartek św. Franciszka Salezego, w piątek Nawrócenie św. Pawła, a w sobotę św. Tymoteusza i Tytusa. W piątek zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. W środę w naszej parafii przypada Adoracja wynagradzająca za zbezczeszczenie naszej świątyni i Najświętszego Sakramentu. Porządek adoracji: 8.00 Msza św., 9.00 Czarnowąsy, 10.00 Wróblin, 11.00 Krzanowice i Borki, 12.00 Siostry Jadwiżanki, 13.00 zakończenie adoracji. Dalszy ciąg podczas Czuwania Rodzin. Rozpoczniemy Mszą św. o 17.00, potem adoracja Pana Jezusa do 18.30, następnie różaniec zakończony Apelem Jasnogórskim. Modlić się będziemy w int. Dobroczyńców naszej Parafii wspierających podejmowane prace.

5. W sobotę o 9.30 spotkanie LSO /ministranci, kandydaci i lektorzy/, a o 10.00 spotkanie wszystkich Marianek.

6. W przyszłą niedzielę szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.00.

7. Plan kolędy:

Pon. ? ul. Wolności (nry parzyste) i Strażaków

Wt. ? ul. Wolności (nry nieparzyste).

Rozpoczęcie kolędy o 15.00.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na renowację naszego kościoła, za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina z ul. Sobieskiego od nru 1 do 25. Serdecznie dziękujemy dzieciom i młodzieży naszej szkoły za przygotowanie i przedstawienie Jasełek w Sali Wiejskiej w Czarnowąsach. 

9. Wieczorny Różaniec: śr. ? MB Wspomożenia Wiernych /E. Wróbel/; czw. ? św. Elżbiety /M. Knietsch/; pt. ? MB Pocieszenia /G. Kinder/.

10. Do wieczności odeszli śp. Norbert Labisz, l. 63 i Anna Kornek, l. 81. RIP.

image_print