II Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Adwentu. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.

Roraty dla dzieci i młodzieży codziennie o 17.00, a w sobotę o 8.00. Dla dorosłych w poniedziałek, środę i piątek o 7.00. Cieszymy się z liczniejszej obecności wiernych, także w I piątek miesiąca.

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy w czwartek św. Łucję, a w piątek św. Jana od Krzyża.

3. W piątek po roratach próba chóru.

4. Od piątku do niedzieli w kościele seminaryjnym w Opolu odbędą się rekolekcję dla małżonków ?Remont Małżeński?. Zachęcamy małżonków do uczestnictwa. Szczegóły w gablotce.

5. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na renowację naszego kościoła.

6. W zakrystii można nabyć świece ?Caritas?, mała 5zł, duża 12zł, a przy wejściu do kościoła ministranci rozprowadzają opłatki (paczka to 3 duże i 2 małe opłatki).

7. Są jeszcze wolne intencje mszalne w styczniu, lutym i marcu o 7.00 rano.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i z Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP. Mariankom i ich rodzicom dziękujemy za piękny udział we wczorajszej uroczystości, za przygotowanie poczęstunku i za posprzątanie kościoła. Paniom z Borek serdecznie dziękujemy za wykonanie wieńców adwentowych do kościoła parafialnego i św. Anny. W sobotę do sprzątania kościoła prosimy parafian z Krzanowic z ul. Krzanowickiej od nru 107 do 119.

9. Nadal zachęcamy do zapisywania się na pielgrzymkę do Grecji ?Śladami św. Pawła? w dniach 29.05-05.06.2019. Szczegóły w gablocie, na stronie internetowej i w zakrystii.

10 Wieczorny różaniec: pon. ? MB Pośredniczki Łask /I. Kijowska/; wt. ? MB z Lourdes /H. Pawleta/; śr. ? św. Moniki /K. Niestrój/; czw. ? św. Antoniego /H. Firlus/; pt. ? Ducha Świętego /E. Piontek/.

11. Do wieczności odeszła śp. Marta Nimpsz, l. 83. RIP.

image_print