Niedziela XXIX Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XXIX Niedzielę Zwykłą ? Niedzielę Misyjną i rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Zapraszamy na różaniec o 15.00.

2. Zapraszamy na różaniec od wtorku do soboty o 17.30, z wyjątkiem piątku ? 18.30. W Borkach, Krzanowicach i Wróblinie różaniec o 18.00.

3. W poniedziałek czcimy św. Jana Pawła II. Z tej okazji pragniemy przeżyć nasze miesięczne Czuwanie Rodzin ze szczególnym zawierzeniem opiece św. Jana Pawła II połączone z ucałowaniem relikwii Świętego. Zaczniemy Mszą św. o 17.oo, po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu, o 18.30 modlitwa różańcowa w int. Rodzin i ucałowanie relikwii. Niech to kolejne Czuwanie będzie okazją do bardziej uroczystego i osobistego podziękowania Panu Bogu za ten pontyfikat w 40 rocznicę. Zapraszamy też szafarzy, LSO i Marianki. 

4. W środę Msza szkolna z różańcem o 17.00. Po Mszy spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas VI, i spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.

5. W piątek po Różańcu, o 19.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas VII i VIII. O 18.00 Msza młodzieżowa z różańcem. O 19 próba chóru.

W sobotę o 9.00 spotkanie LSO (kandydatów, ministrantów i lektorów), a o 10.00 spotkanie Marianek.

6. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są druczki wypominkowe za zmarłych.

Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na misje i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina z ul. Sołtysów od nr. 3 do 9. Serdecznie dziękujemy również tym osobom, które troszczą się o kaplicę św. Józefa i pozostawiają tam świece ku czci tego Świętego

image_print