Niedziela XXVIII Zwykła ? Niedziela Papieska

1. Dzisiaj przeżywamy XXVIII Niedzielę Zwykłą ? Niedzielę Papieską. Zapraszamy na różaniec o 15.00. W Świerklach ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie o 15.00.

2. Zapraszamy na różaniec od poniedziałku do soboty o 17.30, z wyjątkiem piątku ? 18.30. W Borkach, Krzanowicach i Wróblinie różaniec o 18.00.

3. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w pon. ? św. Teresę od Jezusa, we wt. ? św. Jadwigę Śląską, w śr. ? św. Ignacego Antiocheńskiego, w czw. ? św. Łukasza, a w sob. Św. Jana Kantego.

4. W środę Msza szkolna z różańcem o 17.00. W Chróścicach o 17.30 różaniec, a potem spotkanie Zespołów Caritas z całego dekanatu.

5. W piątek o 17.00 spotkanie bierzmowańców z klas III. O 18.00 Msza młodzieżowa z różańcem. O 19.00 próba chóru. W Chróścicach o 19.30 Dekanalne Czuwanie Młodzieży.

6. Za tydzień niedziela misyjna. Kolekta będzie na misje. Szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.00.

7. Serdecznie dziękujemy parafianom z Krzanowic za piękne przygotowanie Żniwioka, za złożone dary i wykonane dekoracje. Dziękujemy również za płody rolne dla seminarium w Opolu. Odbiór tych darów nastąpi w najbliższy wtorek do południa.

8. Wyrazy wdzięczności składamy za dzisiejsza kolektę na cele renowacji naszej świątyni i za złożone przed kościołem ofiary na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dziękujemy także za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Borek z ul. Parkowej.

9. Do wieczności odeszła śp. Matylda Kubis l. 76. RIP

image_print