Niedziela XXVI Zwykła

1. Dzisiaj jest XXVI Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o 15.00. 

2. Od poniedziałku Msze wieczorne sprawowane będą o 17.00, za wyjątkiem piątku i soboty. Od poniedziałku również zapraszamy na nabożeństwa różańcowe po Mszy wieczornej wg planu proponowanego na ostatniej stronie Listu, a w sobotę przed Mszą o 17.30.

3. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w pon. św. Teresę od Dzieciątka Jezus, we wt. św. Aniołów Stróżów, w czw. św. Franciszka z Asyżu, a w pt. św. Faustynę.

4. W środę Msza szkolna o 17.00. Od 16.30 spowiedź dla dzieci. Po Mszy szkolnej spotkanie Marianek młodszych.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W piątek Msza św. z różańcem dla czcicieli NSPJ i młodzieży o 18.00. Odwiedziny chorych w następny piątek, 12 października.

6. W sobotę na Mszę św. o 7.00 zapraszamy czcicieli NSPJ i wszystkie Marianki. Przed Mszą zaśpiewamy Godzinki. Również w sobotę pielgrzymka Caritas diecezji opolskiej do Trzebnicy.

7. W przyszłą niedzielę dziękować będziemy Panu Bogu za tegoroczne plony. Gospodarzami tegorocznych dożynek będą parafianie z Krzanowic. Suma dożynkowa o 9.30. Procesja od krzyża przy piekarni. Kolekta za tydzień będzie na WSD i Kurię w Opolu. Na Górze św. Anny pielgrzymka hodowców gołębi.

8. Uczestników Pielgrzymki do Nowego Sącza, Ludźmierza i innych miejsc informujemy, że wyjazd nastąpi w piątek 5 października o g. 4.00 rano (zbiórka na parkingu o 3.45). Zabieramy ze sobą Drogę do Nieba, różaniec i własny prowiant wg własnych potrzeb. W pierwszym dniu jest przewidziana obiadokolacja, w drugim tylko śniadanie w hotelu, obiad we własnym zakresie.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina z ul. Wróblińskiej.

image_print