Niedziela XXV Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: we wt. bł. Władysława z Gielniowa, w czw. św. Wincentego z Paulo, w pt. św. Wacława, a w sb. św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

3. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.

4. We wtorek zapraszamy na Czuwanie Rodzin do kościoła św. Anny. Rozpoczniemy Mszą św. o 18.00. Później Adoracja Pana Jezusa do 19.30, następnie różaniec zakończony Apelem Jasnogórskim. Modlić się będziemy w int. naszej szkoły, za nauczycieli, wychowawców i rodziców, o dary Ducha Świętego. 

5. W środę Msza szkolna o 17.00, po Mszy pierwsze spotkanie z kandydatami do bierzmowania klas VI. W piątek o 17.00 spotkanie z bierzmowańcami klas III, a 18.00 Msza młodzieżowa.

6. W sobotę o 9.30 spotkanie LSO (kandydatów, ministrantów i lektorów).

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Krzanowic z ul. Wakacyjnej, Jesiennych Liści i Lnianej.

8. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę (m.in. Nowy i Stary Sącz?) prosimy o dokonanie wpłaty (310 zł) do następnej niedzieli. Są jeszcze trzy wolne miejsca. 

9. Wieczorny różaniec: pon. ? Tercjarze św. Franciszka; wt. ? św. Jacka /D. Cebulla/; śr. ? św. Antoniego /H. Firlus/; czw. ? Zwiastowania NMP /M. Niekrawiec/; pt. ? św. A. Boboli /K. Rusek/.

10. Do wieczności odeszła śp. Apolonia Pawleta, l. 90. R.I.P.

11. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego i Małego GN dla dzieci, z różańcem.

image_print