Niedziela XXIII Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XXIII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w czw. św. Jana Chryzostoma, w pt. Podwyższenie Krzyża Świętego, a w sobotę czcimy Matkę Bożą Bolesną. W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

3. W poniedziałek po Mszy wieczornej (18.30) spotkanie organizacyjne z rodzicami uczniów gimnazjum, którzy w tym roku przystąpią do sakramentu bierzmowania. 

4. W środę Msza szkolna o 17.00. Po Mszy spotkanie z rodzicami dzieci , które w tym roku rozpoczynają przygotowanie do I Komunii Świętej. W piątek Msza młodzieżowa o 18.00.

5. W przyszłą niedzielę szafarze zaniosą Komunię Świętą chorym od 9.00. Kolekta będzie na pokrycie kosztów renowacji organów. Również w przyszłą niedzielę w Świerklach nabożeństwo fatimskie o 15.00, a w kościele seminaryjnym w Opolu o 14.00 pielgrzymka Złotych Jubilatów Małżeńskich.

6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za złożone przed kościołem ofiary na Wydział Teologiczny w Opolu oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Wolności od nru 40 do 58.

7. Wieczorny różaniec: pon. ? Płomienia Miłości Niepk. Serca Maryi /R. Baron/; wt. ? MB z Lourdes /H. Pawleta/; śr. ? św. Jadwigi /E. Fila/; czw. ? św. Elżbiety /M. Knietsch/; pt. ? Ducha Świętego /E. Piontek/.

8. W najbliższą środę o g. 18.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci (3?4 lat), które będą brały udział w Katechezie Dobrego Pasterza. Pierwsze spotkanie dla dzieci odbędzie się w sobotę 22.09. o g. 11.30.  

image_print