Niedziela XX Zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj XX Niedzielę Zwykłą. Kościół św. Anny obchodzi XI rocznicę konsekracji. Zapraszamy na nieszpory kiermaszowe o 15.00 do św. Anny.

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: pon. ? św. Bernarda, wt. ? św. Piusa X, śr. -NMP Królową, pt. ? św. Bartłomieja, w niedzielę Uroczystość NMP Częstochowskiej.

3. Serdecznie zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Rodzin do Prudnika Lasu, miejsca, w którym był więziony Sługa Boży Stefan Kard. Wyszyński, w najbliższą sobotę 25 sierpnia 2018 r. Zapraszamy wszystkich, w sposób szczególny rodziny z dziećmi oraz rodziny, których ojcowie w ostatnich latach kroczyli pieszo na Górę św. Anny. Na miejsce udajemy się we własnym zakresie (ok. 60 km). W programie Msza św. o 10.00, oprowadzanie po klasztorze, Droga Krzyżowa w int. Rodzin, posiłek, nabożeństwo i powrót. Dla ogólnej orientacji prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Liczymy na to, że parafianie nie dysponujący własnym samochodem znajdą miejsca u życzliwych ludzi, którzy będą mieli wolne miejsca w aucie.

4. Sakrament chrztu przyjęli: Milan Koziol, Laura Lach, Monika Skrzydeł, Hanna Oleszkiewicz i Karolina Baron. Niech Bóg błogosławi ich rodzicom i chrzestnym.

5. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na pokrycie kosztów renowacji organów i za kolektę z Uroczystości Wniebowzięcia NMP na wydział Teologiczny w Opolu oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Borek z ul. Św. Jana

6. Wieczorny Różaniec: pon. ? św. Faustyny /M. Przywara/; wt. ? św. M. Kolbe /J. Waldyra/; śr. ? św. Joanny Beretta Molla /U. Nowainska/; czw. ? Narodzenia NMP /E. Świerc/; pt. ? MB Dobrej Rady /D. Jaszczyk/.

7. Do wieczności odeszli: Zdzisława Jura, l. 66 i Piotr Kukorowski, l. 39. R.I.P.

image_print