Niedziela XVIII Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XVIII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.

2. W liturgii tego tygodnia w poniedziałek przypada Święto Przemienienia Pańskiego, w środę wspominamy św. Dominika, w czwartek św. Teresę Benedyktę od Krzyża (Edytę Stein), w piątek św. Wawrzyńca, a w sobotę św. Klarę.

3. Msze od poniedziałku do piątku sprawowane będą tylko rano o 7.00.

4. W przyszłą niedzielę odpust w Brynicy, a także w Kamieniu Śląskim ku czci św. Jacka ? patrona Metropolii Górnośląskiej.

5. W zakrystii można nabyć znaczki i legitymacje pielgrzymkowe w cenie 20 zł. Opłata za bagaż będzie pobierana dodatkowo przy składaniu bagaży.

6. W miniony poniedziałek zakończyliśmy piękne obchody odpustowe ku czci św. Anny. Dziękujemy za nabożny udział licznym Gościom i Parafianom za dar żywej wiary w Pana Boga i wstawiennictwo św. Anny. Dziękujemy każdemu, kto w jakikolwiek sposób  przyczynił się do uświetnienia tej uroczystości. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać! Niech św. Anna dalej prowadzi nas drogami naszego życia do Pana Jezusa i Jego Najświętszej Matki.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina z ul. Domowej i ul. Mechaników. Dziękujemy również pielgrzymom do Bieszczad za modlitwę w intencji naszej wspólnoty parafialnej.

image_print