Niedziela X Zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy X Niedzielę Zwykłą. W Świerklach odpust ku czci Niepokalanego Serca NMP. Dzisiaj nie będzie nieszporów.
  2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Barnabę, w środę św. Antoniego z Padwy, a w czwartek bł. Michała Kozala.
  3. W środę Msza szkolna o 17.00, a w piątek Msza młodzieżowa. W czwartek po Mszy wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania klas II.
  4. W przyszłą niedzielę odpust w Luboszycach ku czci św. Antoniego, a w Świerklach nabożeństwo fatimskie o 15.00. Za tydzień kolekta będzie na prace renowacyjne w naszym kościele, a przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.00.
  5. Zapowiedź przedślubna: I. Marek Więcek z Borek i Nadina Kokott z Chróścic; Łukasz Grala z Czarnowąsów i Roksana Chełstowska z Dobrzenia Wlk.
  6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Wolności od nr 3 do 11.
  7. Wieczorny różaniec: pon. ? Wniebowzięcia NMP /H. Kowalska/; wt. ? św. Jacka /D. Cebulla/; śr. ? św. Antoniego /H. Firlus/; czw. ? św. Elżbiety /M. Knietsch/; pt. ? MB Pośredniczki Łask /I. Kijowska/.
  8. W najbliższą środę dzieci komunijne (klasy III) z opiekunami wyruszają na swoją pielgrzymkę do Sanktuarium Św. Jacka w Kamieniu Śląskim i na Górę Świętej Anny. Wyjazd z parkingu przy kościele o g. 8.00 rano. Zabieramy ze sobą Drogi do Nieba, różance i prowiant.
image_print