Niedziela IX Zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy IX Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory z procesją Eucharystyczną o 15.00.
  2. Od poniedziałki do czwartku procesja Eucharystyczna oktawy Bożego Ciała po Mszy wieczornej. W czwartek poświęcenie ziół i kwiatów.
  3. W środę czcimy św. Norberta, biskupa ? patrona naszej parafii. W tym dniu będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Porządek adoracji: 8.00 Msza św., 9.00 Czarnowąsy, 10.00 Wróblin, 11.00 Borki iKrzanowice, 12.00 siostry Jadwiżanki i o 13.00 zakończenie adoracji. Wszystkich zapraszamy.

W czwartek o g. 18.45 spotkanie bierzmowańców klas VI i VII (Gr. I).

  1. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wieczorem o 18.00 Msza św. dla młodzieży.
  2. W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. O 9.30 spotkanie kandydatów na ministrantów. O 10.00 spotkanie Marianek.
  3. W przyszłą niedzielę w Świerklach odpust ku czci Niepokalanego Serca NMP. Suma odpustowa o 11.00.
  4. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu, za złożone przed kościołem ofiary na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie, za kolektę z Uroczystości Bożego Ciała i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Krzanowic z ul. Kwiatów Polskich. Wyrazy wdzięczności składamy za liczny udział w procesji Bożego Ciała, za przygotowanie ołtarzy, udekorowanie domów oraz tym wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości.
  5. Wieczorny różaniec: pon. ? MB Dobrej Rasy /D. Jaszczyk/; wt. ? św. M. Kolbe /J. Waldyra/; śr. ? MB Matki Kościoła /B. Frasek/; czw. ? św. Kamila /E. Zdzuj/; pt. ? bł. Marii Merkert /M. Baron/.
  6. Do wieczności odszedł śp. Joachim Tomala, l. 68. R.I.P.
  7. W przyszłą niedzielę o g. 18.00 na plebanii spotkanie pielgrzymów, którzy pielgrzymowali do Ziemi Świętej.
image_print