Niedziela III Wielkanocna

 1. Dzisiaj przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną i rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.
 2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.
 3. W środę Msza szkolna o 17.00.
 4. W piątek Msza dla młodzieży o 18.00. Po Mszy próba dla bierzmowańców klas III w Dobrzeniu Wielkim.
 5. W sobotę o 9.30 spotkanie kandydatów na ministrantów.
 6. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Dobrego Pasterza i rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania. Za tydzień kolekta będzie na prace renowacyjne w naszym kościele, a szafarze zaniosą Komunię Świętą chorym od 9.00. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Jerzego w Kup.
 7. Sakrament chrztu przyjęła Sara Kubis. Niech Bóg błogosławi jej rodzicom i chrzestnym.
 8. Zapowiedź przedślubna III: Tomasz Kasperek z Krzanowic i Joanna Strzelecka z Opola, Krystian Zowada z Borek i Sandra Pawolek z Chróścic.
 9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Krzanowickiej.

Dziękujemy Panom, którzy oczyścili krzyż, tu, przy kościele. Po powrocie z Ziemi Świętej zamierzamy to piękne miejsce uporządkować, m.in. położymy wokół krzyża nową kostkę. Przymierzamy się również do prac związanych z odwodnieniem kościoła.

 1. Wieczorny różaniec: pon. ? Tercjarze św. Franciszka; wt. ? MB Bożej Pocieszenia /G. Kinder/; śr. ? MB Pośredniczki Łask /I. Kijowska/; czw. ? MB Nieustającej Pomocy /M. Czirnia/; pt.  ? św. Antoniego /H. Firlus/.
 2. Bardzo dziękujemy Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, za to, że wczoraj towarzyszyli swoim dzieciom w Pierwszej Sakramentalnej Spowiedzi Świętej. I Komunia Święta coraz bliżej. Otoczmy nasze kochane dzieci i ich Rodziny żarliwą modlitwą.
 3. Pielgrzymom do Ziemi Świętej przypominamy, że wyjazd nastąpi w nocy z poniedziałku na wtorek, czyli 16/17.04.2018 o g. 00.45. Przed wyjazdem na lotnisko, w naszym kościele o g. 00.10 odprawimy Eucharystię. Parafian zapewniamy o modlitwie za wszystkich, szczególnie za chorych. Polecamy się również modlitwie parafian.
image_print