Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na nieszpory do kościoła św. Anny, gdzie znajduje się ołtarz Miłosierdzia Bożego. Po Mszach przed kościołem Caritas Parafialny rozprowadza kremówki w cenie 7 i 9 zł. Dochód z tej sprzedaży zasili fundusz naszego Caritas.
  2. Jutro (poniedziałek) przypada liturgiczny obchód Uroczystości Zwiastowania Pańskiego, przeniesiony z 25 marca.
  3. W poniedziałek o 18.30 spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania klas III, a we wtorek po Mszy wieczornej o 18.30 spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas VI i VII.
  4. W środę Msza szkolna o 17.00. Podczas Mszy zostaną poświęcone Drogi do Nieba dla dzieci komunijnych. Po Mszy spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Spotkanie będzie dotyczyć m.in. Pierwszej Spowiedzi Świętej dzieci, która odbędzie się w najbliższą sobotę 14.04.2018. o godz. 9.00. Jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu dzieci, dlatego Rodziców prosimy o obecność na spotkaniu i bliskie towarzyszenie swoim pociechom w sobotę. Więcej szczegółowych informacji na spotkaniu.  
  5. W piątek Msza dla młodzieży o 18.00.
  6. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie na WSD i Kurię w Opolu.
  7. Sakrament chrztu przyjęła Julia Bartoszek. Niech Bóg błogosławi jej rodzicom i chrzestnym.
  8. Zapowiedź przedślubna II: Tomasz Kasperek z Krzanowic i Joanna Strzelecka z Opola, Krystian Zowada z Borek i Sandra Pawolek z Chróścic.
  9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na diecezjalny Caritas i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Krzanowickiej. Bardzo dziękujemy tym, którzy uczestniczyli w czwartkowym Konwencie Wielkanocnym. Taka uroczystość w naszej parafii zdarza się raz na dziesięć lat. Kapłani z Dekanatu z wielkim uznaniem wyrażali się o naszej odnowionej świątyni.
  10. Wieczorny różaniec: pon. ? św. Anny /T. Matyszok/; wt. ? św. Kamila /E. Zdzuj/; śr. ? MB Dobrej Rady /D. Jaszczyk/; czw. ? św. Judy /E. Liguda/; pt.  ? św. Jacka /D. Cebulla/
image_print