Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

 1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Zapraszamy na Nieszpory Wielkanocne o 15.00.
 2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny, porządek Mszy Niedzielny, bez nieszporów. Kolekta będzie na KUL. Szafarze zaniosą komunię św. chorym od 9.00.
 3. Od wtorku Msze św. wieczorne sprawowane będą o 18.00, z wyjątkiem środy ? o 17.00. W tym tygodniu jest Oktawa Wielkiej Nocy, a także przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do liczniejszego udziału we Mszach św., aby trwać w uwielbieniu Jezusa Zmartwychwstałego. W środę Msza szkolna o 17.00.
 4. W tym roku w naszej parafii odbędzie się Konwent Wielkanocny. Z tej okazji w najbliższy czwartek o 19.00 odbędzie się uroczysta Msza święta, na którą przybędą wszyscy kapłani z naszego Dekanatu. Będziemy się modlić za żyjących i ++ kapłanów z Dekanatu i za wszystkich Parafian, żyjących i ++ z naszych Parafii. Zapraszamy Parafian, Szafarzy, LSO, Marianki i Siostry Jadwiżanki.
 5. W piątek Msza młodzieżowa o 18.00. Najbliższe odwiedziny chorych będą w piątek 4 maja.
 6. W sobotę na Mszę o 7.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej i wszystkie Marianki. Przed Mszą zaśpiewamy Godzinki ku czci NMP.
 7. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Nieszpory zostaną odprawione o 15.00 przed ołtarzem Miłosierdzia Bożego w kościele św. Anny. Kolekta za tydzień będzie na diecezjalny Caritas.
 8. Zap. przedślubne: I. Tomasz Kasperek z Krzanowic i Joanna Strzelecka z Opola, Krystian Zowada z Borek i Sandra Pawolek z Chróścic.
 9. Dziękujemy za liczny udział w Triduum Paschalnym i Procesji Rezurekcyjnej. Dziękujemy siostrom Jadwiżankom, chórowi, orkiestrze, LSO, grupom niosącym sztandary, strażakom i za wykonanie dekoracji. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za złożone przy Bożym Grobie ofiary na kościoły w Ziemi Świętej, a także za dary dla probostwa i życzenia. Paniom z Caritas dziękujemy za przygotowanie paczek świątecznych. Mariankom dziękujemy za posprzątanie kościoła, przygotowanie palm i służbę w Wielkim Tygodniu. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Krzanowickiej.
 10. Wieczorny różaniec: wt. ? św. Joanny Beretta Molla /U. Nowainska/; śr. ? MB z Lourdes /H. Pawleta/; czw. ? Wniebowzięcia NMP /H. Kowalska/; pt.  ? Zwiastowania NMP /M. Niekrawiec/.
 11. Do wieczności odszedł śp. Jan Borowski ? l. 65. R.I.P.
image_print