Niedziela I Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. W naszej parafii kończymy Rekolekcje Wielkopostne. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15.00. Serdecznie dziękujemy ojcu Rekolekcjoniście, o. Felicjanowi za głoszone Słowo Boże i posługę w konfesjonale. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę, która jest wyrazem naszej wdzięczności wobec o. Rekolekcjonisty. Dziękujemy również parafianom za piękne uczestnictwo w rekolekcjach. Dyrekcji i nauczycielom dziękujemy za współpracę podczas rekolekcji, za umożliwienie uczniom w spotkaniach z o. Felicjanem.
 2. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III.
 3. W środę Msza św. szkolna z Drogą Krzyżową o 17.00.
 4. W piątek po Mszy porannej i wieczornej Droga Krzyżowa z zaleckami. Na wieczorną Mszę i Drogę Krzyżową o 18.00 zapraszamy szczególnie młodzież i gimnazjalistów.
 5. W sobotę o 9.30 spotkanie LSO (lektorzy, ministranci i kadnydaci), a o 10 spotkanie Marianek.
 6. Sakrament chrztu przyjęła Sandra Pasoń. Niech Bóg błogosławi jej rodzicom i chrzestnym.
 7. Zapowiedź przedślubna I: Piotr Bronka z Borek i Małgorzata Dutko z Czarnowąsów.
 8. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na prace renowacyjne w naszym kościele, a przed kościołem zbiórka do puszek na Misyjne Dzieło Pomocy ?Ad Gentes?.
 9. Planujemy zorganizować wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży ?Lednica?. Wyjazd 2 czerwca w sobotę wcześnie rano, powrót nad ranem w niedzielę. Orientacyjny koszt ok. 60 zł. Zapisy w zakrystii.
 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Gierymskiego.
 11. Wieczorny różaniec: pon. ? św. Anny /T. Matyszok/; wt. ? MB z Lourdes /H. Pawleta/; śr. ? Zwiastowania NMP /M. Niekrawiec/; czw. ? MB Matki Kościoła /B. Frasek/; pt.  ? św. Antoniego /H. Firlus/.
 12. Do wieczności odeszła śp. Teofila Orepuk, l. 100. RIP.
image_print