Niedziela V Zwykła

 1. Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.
 2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w pon. Św. Agatę, we wt. Św. Męczenników Pawła Miki i Tow., a w sob. św. Scholastykę.
 3. W poniedziałek po Mszach błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty. Po Mszy wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania klas III.
 4. W środę Msza szkolna o 17.00. Po Mszy spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
 5. W piątek od 8.00 odwiedziny chorych. Wieczorem o 18.00 Msza młodzieżowa.
 6. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji w sobotę o 10.30 zostanie odprawiona Msza św. w int. chorych i osób w podeszłym wieku, a po Mszy zapraszamy na spotkanie przy stole w szkole (jak w ub. roku). Parafian prosimy o towarzyszenie naszym chorym najpierw do kościoła, a później na spotkanie do szkoły. W sobotę o 9.30 spotkanie lektorów i ministrantów.
 7. W przyszłą niedzielę zaczynają się Dni Eucharystyczne przed Wielkim Postem. Plan adoracji w niedzielę: 12.00 siostry Jadwiżanki; 13.00 Krzanowice i Borki; 14.00 Wróblin; 15.00 Czarnowąsy; 16.00 Msza św.
 8. Od Środy Popielcowej (14.02) przeżywać będziemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Na ostatniej stronie Listu podajemy plan, abyśmy mogli już teraz zaplanować sobie czas na udział w tym wydarzeniu.
 9. Dziękujemy za dzisiejsza kolektę na WSD i Kurię w Opolu i za kolektę z Ofiarowania Pańskiego na klasztory klauzurowe. Dziękujemy za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Gierymskiego
 10. Wieczorny różaniec: pon. ? Ducha Świętego /E. Piontek/; wt. ? MB Pocieszenia /G. Kinder/; śr. ? Narodzenia NMP /E. Świerc/; czw. ? MB Królowej Aniołów /U. Czok/ i Niepok. Poczęcia NMP /O. Hanusik/; pt.  ? św. Joanny Beretta Molla /U. Nowainska/.
 11. Do wieczności odszedł śp. Józef Poniży, l. 60, R.I.P. 
image_print