Niedziela III Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy III Niedzielę Zwykłą, która jest Niedzielą Pastoralną. Zapraszamy na koncert kolędowy do św. Anny na godz. 15.00, z okazji Dnia Babci i Dziadka w wykonaniu gości z Luboszyc oraz dzieci .
2. W tym tygodniu Msze św. poranne sprawowane będą o 8.00. W poniedziałek przypada Dzień Dziadka. Pamiętajmy w naszych modlitwach o żyjących i zmarłych dziadkach. W czwartek zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
3. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w środę św. Franciszka Salezego, w czwartek Nawrócenie św. Pawła, w piątek św. Tymoteusza i Tytusa.
4. We wtorek w naszej parafii przypada adoracja wynagradzająca za zbezczeszczenie naszej świątyni i Najświętszego Sakramentu. Porządek adoracji: 8.00 – Msza św.; 9.00 ? Czarnowąsy; 10.00 ? Borki i Krzanowice; 11.00 ? Wróblin; 12.00 ? siostry Jadwiżanki; 13.00 ? zakończenie adoracji. Dalszy ciąg wieczorem podczas Czuwania Rodzin. Rozpoczęcie Mszą św. o 17.00, potem adoracja Pana Jezusa do 18.30, następnie różaniec zakończony Apelem Jasnogórskim. Modlić się będziemy za rodziny skłócone, za skłóconych ze sobą sąsiadów, o ducha zgody, wzajemnego wybaczenia i pokoju.
5. W sobotę o 9.30 spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza (lektorzy, ministranci i kandydaci).
6. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na dalsze prace renowacyjne w naszym kościele.
7. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie w Waszych domach podczas kolędy, za wspólną modlitwę. Bóg zapłać za składane ofiary kolędowe. Niech błogosławieństwo kolędowe wyda obfite owoce w życiu naszych rodzin.
8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD w Opolu i za posprzątanie kościoła. Księdzu Diakonowi dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Bliskiej, Szafranowej, Bursztynowej i Heweliusza.
9. Wieczorny różaniec: pon. ? MB Dobrej Rady /D. Jaszczyk/; wt. ? bł. Czesława /P. Cebulla/; śr. ? św. o. Pio /K. Rippel/; czw. ? św. Jadwigi /E. Fila/; pt. ? Wniebowzięcia NMP /H. Kowalska/.
10 Do wieczności odeszła Gertruda Kolodziej, l. 84, R.I.P.

image_print