Niedziela III Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00. Od 14.00 kolęda na życzenie.
2. Od poniedziałku rozpoczynają się ferie dla dzieci i młodzieży. Życzymy im dobrego wypoczynku. Nie zapomnijmy o niedzielnej Mszy św. i o codziennej modlitwie.
3. W tym tygodniu Msze św. sprawowane będą tylko rano o 8.00, z wyjątkiem soboty.
4. W liturgii tego tygodnia wspominamy w środę św. Antoniego ? opata, a w piątek ? św. Józefa Sebastiana Pelczara.
5. W poniedziałek kolęda we Wróblinie na ul. Czarnowąskiej, Przyjaznej, Domowej i Gminnej.
6. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
7. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Babci. Pamiętajmy w naszych modlitwach o żyjących i zmarłych babciach. Z tej okazji w kościele św. Anny odbędzie się Koncert kolędowy z okazji Dnia Babci i Dziadka w wykonaniu dzieci. Serdecznie zapraszamy.
8. Za tydzień, z okazji Niedzieli Pastoralnej, w naszej parafii gościć będziemy przedstawiciela naszego Seminarium Duchownego w Opolu, który wygłosi homilię. Z tego powodu kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszego Seminarium, przygotowującego przyszłych kapłanów. W tym roku Niedziela Pastoralna ma miejsce w naszym Dekanacie.
9. Także za tydzień szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.00.
10. Sakrament chrztu przyjęły: Milena Matyszok i Iga Najwer. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.
11. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę, za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Michałowskiego 23 a i 23 b.
12. Osoby, które złożyły ofiarę kolędową na cele naszego kościoła, w zakrystii mogą odebrać naszą książkę: Opowieść o Domu Bożym, ze specjalnym podziękowaniem ks. Proboszcza. Jest to wyraz wdzięczności dla wszystkich osób, które wspierają prace prowadzone w naszej parafialnej świątyni.
13. Do wieczności odeszła śp. Amalia Olejnik, l. 92. RIP.

image_print