II Niedziela Adwentu

  1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Adwentu. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.
  2. Roraty dla dzieci i młodzieży codziennie o 17.00, w sobotę o 8.00. Dla dorosłych roraty w poniedziałek, środę i piątek o 7.00.
  3. W liturgii tego tygodnia wspominamy w środę św. Łucję, a w czwartek św. Jana od Krzyża. W czwartek o 18.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  4. Od piątku do niedzieli w kościele seminaryjnym w Opolu odbędą się rekolekcje adwentowe dla małżonków ?Remont Małżeński?. Zachęcamy małżonków do uczestnictwa w tych rekolekcjach.
  5. W sobotę o 9.30 spotkanie kandydatów na ministrantów.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na pokrycie kosztów malowania naszego kościoła, a przed kościołem s. Kornelia ze Zgromadzenia Sióstr Szensztackich będzie zbierać ofiary na cele swojego Zgromadzenia. Za tydzień o 17.15 spotkanie nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej.
  7. W zakrystii można nabyć świece ?Caritas?, a przy wyjściu z kościoła ministranci rozprowadzają opłatki (paczka to 3 duże i 2 małe).
  8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i z Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP. Mariankom i ich rodzicom za piękny udział w piątkowej Uroczystości i za przygotowanie poczęstunku. Paniom z Borek serdecznie dziękujemy za wykonanie pięknych wieńców adwentowych do kościoła parafialnego i św. Anny. Dziękujemy także za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Pankiewicza.
  9. Wieczorny różaniec: pon. ? MB z Lourdes /H. Pawleta/; wt. ? Narodzenia NMP /E. Świerc/; śr. ? św. Jacka /D. Cebulla/; czw. ? św. Antoniego /H. Firlus/; pt. MB Matki Kościoła /B. Frasek/.
  10. Do wieczności odeszli: Julia Słotiuk, l. 77 i Stanisław Biegalski l. 87. W poniedziałek o g. 11.00 odbędzie się pogrzeb + śp. Siostry Marty, Jadwiżanki z naszego klasztoru, R.I.P.
image_print