Niedziela Papieska

 1. Dzisiaj przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą ? Niedzielę Papieską. Zapraszamy na różaniec o 15.00, który chcemy ofiarować jako dziękczynienie za dar kanonizacji św. Jana Pawła II.
 2. Różaniec od poniedziałku do soboty o 17.30, z wyjątkiem piątku ? o 18.30.
 3. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w poniedziałek Bł. Wincentego Kadłubka, a w piątek Bł. Honorata Koźmińskiego. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie bierzmowańców klas III.
 4. W środę Msza św. szkolna z różańcem o 17.00. Po Mszy spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Dzieci otrzymają małe różańce.
 5. W piątek o 18.00 Msza z różańcem dla młodzieży. O 19.00 próba chóru.
 6. W sobotę o 9.30 spotkanie kandydatów na ministrantów. Zapraszamy na to spotkanie także chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.
 7. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na prace renowacyjne w naszym kościele. Szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.30. Również za tydzień odpust ku czci św. Jadwigi w Chróścicach, a w Świerklach nabożeństwo fatimskie o 15.00.
 8. Zap. przedślubna II: Marcin Glados z Borek i Karolina Kunce z Borek.
 9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za złożone przed kościołem ofiary na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Krzyżowej.
 10. W najbliższy piątek 13 października o 23.00 z parkingu przy kościele wyruszamy na pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Sokółki i innych miejsc świętych. Powrót w nocy w niedzielę. Zabieramy ze sobą prowiant wg osobistego zapotrzebowania. Jesteśmy w połowie października a więc wskazana jest cieplejsza odzież. Zabierzmy również radosnego ducha w pielgrzymim sercu.
 11. Rolników, którzy przygotowali dary dla Seminarium informujemy, że ich odbiór nastąpi w najbliższy czwartek 12 października w godzinach rannych, ok. g. 9.00.
image_print