Niedziela XXIII Zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy XXIII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00.
  2. W liturgii tego tygodnia przeżywamy: w środę wspomnienie św. Jana Chryzostoma, w czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w piątek czcimy Matkę Bożą Bolesną, a w sobotę św. Korneliusza i Cypriana. W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  3. W środę Msza św. szkolna o 17.00. Po Mszy spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku rozpoczynają przygotowanie do I Komunii Świętej. W piątek o 18.00 Msza młodzieżowa.
  4. W sobotę o 6.00 wyjazd z parkingu przy kościele parafialnej pielgrzymki na obchody kalwaryjskie na Górę św. Anny. Zabieramy ze sobą Kalwaryjkę, świeczkę, różaniec i prowiant. Pielgrzymi z Wróblina będą czekać przy Marysieńce. Są jeszcze miejsca wolne. Opłata za przejazd wynosi 25 zł, którą prosimy uregulować do piątku.
  5. W przyszłą niedzielę szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.30. Kolekta za tydzień będzie na prace renowacyjne w naszym kościele. Także w przyszłą niedzielę w Świerklach nabożeństwo fatimskie o 15.00., a w kościele seminaryjnym Pielgrzymka Złotych Jubilatów Małżeńskich o 14.00.
  6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za złożone przed kościołem ofiary na Wydział Teologiczny w Opolu oraz za posprzątanie Kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Małej Panwi.
  7. Wieczorny różaniec: pon. ? Płomienia Miłości Niepok. Serca Maryi /R. Baron/; wt. ? św. Moniki /K. Niestrój/; śr. ? św. Faustyny /M. Przywara/; czw. ? św. Józefa /M. Gallus/; pt. ? Narodzenia NMP /E. Świerc/.
  8. W zakrystii można nabyć Kalendarz Rolniczy w cenie 26 zł. Nadal zachęcamy do zakupienia książki o naszej parafii pt. Opowieść o Domu Bożym.
image_print