Niedziela XXII Zwykła

 1. Dzisiaj przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.
 2. W poniedziałek rozpoczyna się nowy rok szkolny. Zapraszamy dzieci, rodziców i nauczycieli na Mszę św. o 8.00. Nie będzie Mszy o 7.00. Spowiedź dla dzieci w środę od 16.30. Gimnazjalistów i młodzież zapraszamy na Mszę św. w piątek o 18.00, od 17.30 spowiedź.
 3. W środę pierwsza po wakacjach Msza szkolna o 17.00. Zostaną poświęcone tornistry i przybory pierwszoklasistów. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.
 4. W piątek wspominamy Narodzenie NMP. Po Mszy porannej poświęcenie ziarna i nasion. Od 8.00 odwiedziny chorych.
 5. W sobotę o 9.30 spotkanie LSO, a o 10.00 wszystkich Marianek.
 6. W przyszłą niedzielę w kościele seminaryjnym pielgrzymka Srebrnych Jubilatów Małżeńskich o 14.00. Przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.
 7. Sakrament chrztu przyjęły: Julia Golanowska, Zofia Leja i Malwina Morczynek.. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.
 8. Zap. przedślubna III: Mateusz Rychlik z Borek i Anna Szlapa z Chróścic.
 9. Zachęcamy do zapisywania się na pielgrzymkę na obchody Kalwaryjskie na Górę św. Anny, w sobotę 16 września. Opłata za przejazd 25 zł.
 10. Nadal polecamy książkę ?Opowieść o Domu Bożym?. Cena 40 zł. Polecamy również ?Gościa Niedzielnego? i ?Małego Gościa Niedzielnego? z dodatkiem ? I częścią audiobooka powieści ?Quo Vadis?.
 11. Są jeszcze wolne intencje mszalne w listopadzie i grudniu o 7.00.
 12. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Małej Panwii.
 13. Wieczorny różaniec: pon. ? św. Antoniego /H. Firlus/; wt. ? św. M. Kolbego /J. Waldyra/; śr. ? bł Marii Merkert /M. Baron/; czw. ? MB Nieustającej Pomocy /M. Czirnia/; pt. ? MB Pocieszenia /G. Kinder/.
 14. Zgodnie z wolą ks. biskupa Andrzeja Czai w piątek 8 września br. w święto Narodzenia NMP, we wszystkich parafiach, również w naszej, zostanie odmówiony Akt poświęcenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Uczynimy to w czasie rannej i wieczornej Mszy św. Zapraszamy wszystkich parafian , by wspólnie dokonać odnowienia tego doniosłego Aktu.
image_print