X Rocznica Konsekracji kościoła św. Anny

  1. Dzisiaj przeżywamy XX Niedzielę Zwykłą. Kościół św. Anny obchodzi X Rocznicę Konsekracji. Zapraszamy również na nieszpory kiermaszowe do św. Anny o 15.00.
  2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: pon. Św. Piusa X papieża, wt. NMP Królową, czw. św. Bartłomieja, sob. Uroczystość NMP Częstochowskiej.
  3. W poniedziałek o 17.00 spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.
  4. W sobotę odbędzie się V Piesza Pielgrzymka Męska na Górę św. Anny. Wyjście o 4.00 rano sprzed kaplicy św. Józefa. Msza św. w Bazylice św. Anny ok. 16.30, na którą zapraszamy wszystkich chętnych. Mężczyzn i młodzieńców nadal zachęcamy do zapisywania się w zakrystii. Jak co roku zabieramy ze sobą relikwie św. Jana Pawła II, bł ks. Jerzego Popiełuszki, bł Marii Luizy Merkert, św. Charbela z Libanu.
  5. Sakrament chrztu przyjęły: Amelia Pach i Paulina Wróbel. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.
  6. Zapowiedź przedślubna I: Mateusz Rychlik z Borek i Anna Szlapa z Chróścic.
  7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i z Uroczystości Wniebowzięcia NMP oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Słonimskiego: Zima, Hilla, Bastek, Starosta, Hyla, Szyndler i z ul. Kurkowej Kotula. Wyrazy wdzięczności składamy pielgrzymom, którzy kroczyli na Jasną Górę za trud, poświęcenie i modlitwę w int. naszej parafii i całego Kościoła.
  8. Polecamy książkę o naszej parafii pt. ?Opowieść o Domu Bożym?, autorstwa krakowskiego historyka dra Piotra Stefaniaka. Cena 40 zł.
  9. Wieczorny różaniec: pon. ? Tercjarze św. Franciszka; wt. ? MB Wspomożenia Wiernych /E. Wróbel/; śr. ? św. o. Pio /K. Rippel/; czw. ? św. Kamila /E. Zdzuj/; pt. ? Narodzenia NMP /E. Świerc/.
  10. Do wieczności odeszła śp. Danuta Musiał, l. 82. RIP
image_print