Niedziela I Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. W naszej parafii kończymy Rekolekcje Wielkopostne. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Serdecznie dziękujemy Rekolekcjoniście, o. Dariuszowi za głoszone Słowo Boże i posługę w konfesjonale. Dziękujemy również parafianom za piękne uczestnictwo w rekolekcjach. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę, która jest wyrazem naszej wdzięczności wobec o. Rekolekcjonisty. Dyrekcji i Nauczycielom naszej szkoły dziękujemy za współpracę podczas rekolekcji, za umożliwienie uczniom uczestnictwa w spotkaniach z o. Dariuszem.

 1. W środę Msza św. szkolna z Drogą Krzyżową dla dzieci o 17.00.
 2. W piątek po Mszy św. porannej i wieczornej Droga Krzyżowa z zaleckami. Na wieczorną Mszę św. i Drogę Krzyżową o 18.00 zapraszamy szczególnie młodzież. W piątek od 8.30 odwiedziny chorych. Wieczorem próba chóru.
 3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I we wtorek o 17.30.
 4. W sobotę o 9.30 spotkanie LSO, a o 10.00 Marianek.
 5. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na cele Kurii i WSD w Opolu, a przed kościołem do puszek na Misyjne Dzieło Pomocy ?Ad Gentes?.
 6. Zapowiedź przedślubna III: Andrzej Mróz z Kępy i Amelie Kokott z Krzanowic.
 7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Hiszpanii w dniach 03-10.06.2017. Cena wyjazdu 2850 zł. Program można odebrać w zakrystii, jest również w gablotce parafialnej i na stronie internetowej parafii.
 8. Dziękujemy za udział w Czuwaniu Rodzin i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Stepowej (Polnej.
 9. Wieczorny Różaniec: pon. ? św. Jacka /D. Cebulla/; wt. ? bł. Marii Merkert /M. Baron/; śr. ? św. Jadwigi /E. Fila/; czw. ? MB Pocieszenia /G. Kinder/: pt. ? Wniebowzięcia NMP /H. Kowalska/.
 10. Do wieczności odeszli: Wacław Buraczyński, l. 64, i Stefania Kisielewska, l. 95 i Ilza Koerner, l. 80 . R.I.P.
 11. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego.
image_print