Niedziela VI Zwykła

 1. Dzisiaj świętujemy VI Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.
 2. Od poniedziałku rozpoczynają się ferie dla dzieci i młodzieży. Życzymy dobrego wypoczynku. Pamiętajmy o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie.
 3. W tym tygodniu poranne Msze św. sprawowane będą o 8.00, wieczorem o 17.00, w piątek o 18.00. We wtorek wspominamy św. Cyryla i Metodego.
 4. Nadal zachęcamy do podejmowania obrazu Matki Bożego Miłosierdzia. Dziękujemy rodzinom, które gościły obraz u siebie i modliły się za naszą parafię. Zapisy w zakrystii.
 5. Zachęcamy do zapisywania się na pielgrzymkę autokarową do Grecji ? Śladami św. Pawła, w terminie 02-11.06.2017.
 6. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na dalsze prace renowacyjne w naszym kościele. Szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.30.
 7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę, za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Kośnego. Dziękujemy także osobom chorym i tym, którzy pomogli im przybyć na Mszę św. i do szkoły. Bardzo jesteśmy wdzięczni Pani Dyrektor szkoły za wielką przychylność i życzliwość, a Zespołowi Caritas za przygotowanie spotkania w szkole.
 8. Wieczorny Różaniec: pon. ? Zwiastowania NMP /M. Niekrawiec/; wt. ? św. Faustyny /M. Przywara/; śr. ? św. Elżbiety /M. Knietsch/; czw. ? MB Nieustającej Pomocy /M. Czirnia/; pt. ? św. Moniki /K. Niestrój/.
 9. Na ostatniej stronie Listu zamieszczony jest plan tegorocznych uroczystości parafialnych i innych wydarzeń.
 10.  Zachęcamy do czytania nowego Gosia Niedzielnego.
 11. Do wieczności odeszli: śp. Joanna Tkocz (z klasztoru), l. 49, i Norbert Lissowski, l. 74. RIP.
image_print