Święto Chrztu Pańskiego

  1. Dzisiaj przeżywamy Święto Chrztu Pańskiego, którym kończymy okres Bożego Narodzenia. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.
  2. W tym tygodniu Msze św. od poniedziałku do piątku będą sprawowane tylko rano o 7.00.
  3. Plan kolędy w tym tygodniu: pon. ? Dworcowa, Basztowa, Pl. Klasztorny; wt. ? Mikołaja, Tuwima, Stawowa, Górna, Dolna, Kasztanowa, Zamoyskiego, Kalinowa; śr. ? Kasprowicza, 1 Maja, Reymonta, Matejki; czw. ? Ogrodowa, Sadowa; pt. ? Kani; sb. ? Studzienna, Podlesie, Wspólna, Różana, Nowe Osiedle.
  4. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie na dalsze prace renowacyjne w naszym kościele.
  5. Zapowiedź przedślubna II: Piotr Galiński z Wróblina i Magdalena Konarska z Brzegu.
  6. Nadal zachęcamy do podejmowania obrazu Matki Bożego Miłosierdzia. Wszystkim rodzinom, które gościły u siebie obraz i modliły się za naszą parafię składamy serdeczne Bóg zapłać.
  7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i z Uroczystości Objawienia Pańskiego, za składane ofiary kolędowe na renowację naszych organów i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina z ul. Gawędy: Koziol, Sygulka, Schaffarczyk, Napieralski i Wróbel.

Bardzo dziękujemy wszystkim wykonawcom i uczestnikom VI Festiwalu Kolędowego za muzykowanie dla Dzieciątka Jezus.

  1. Od dzisiaj można się zapisywać na pielgrzymkę autobusową do Grecji: Śladami św. Pawła. Pielgrzymka jest planowana w dniach 02.06.2017 do 11.06.2017. W programie m.in. Tesaloniki, Ateny, Korynt, Kanał Koryncki, słynne Meteory, Delfy. Koszt: 2 350 zł (+ 110 euro). Zrezygnowaliśmy z opcji samolotowej gdyż koszt byłby wyższy o prawie 1 500 zł). Zachęcamy do zapisywania się. Liczba osób jest ograniczona.
  2. Do wieczności odeszła śp. Elżbieta Wróbel, l. 85 ? R.I.P.
image_print