III Niedziela Adwentu

 1. Trzecia Niedziela AdwentuDzisiaj przeżywamy III Niedzielę Adwentu ? Gaudete – Radujcie się, Pan jest blisko! Zapraszamy na nieszpory o 15.00.
 2. Roraty dla dzieci i młodzieży codziennie o 17.00, a w sobotę o 8.00. Dla dorosłych roraty w poniedziałek, środę i piątek o 7.00. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw o Chrześcijańskie Życie Rodzin.
 3. W piątek o 8.00 przedświąteczne odwiedziny chorych. W sobotę o 10.00 spotkanie kandydatów na ministrantów.
 4. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie na pokrycie kosztów instalacji urządzeń wentylacyjnych w naszym kościele.
 5. Za tydzień, w niedzielę o 17.15 spotkanie nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej.
 6. Odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii rozpoczną się 2 stycznia 2017. Plan kolędy znajduje się na ostatniej stronie Listu.
 7. W zakrystii można nabyć świece Caritas, a przy wyjściu z kościoła u ministrantów opłatki /paczka to 3 duże i 2 małe/.
 8. Nadal zachęcamy do podejmowania obrazu Matki Bożego Miłosierdzia. Wszystkim rodzinom, które gościły u siebie obraz i modliły się za naszą parafię składamy serdeczne Bóg zapłać.
 9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i z Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP. Mariankom i ich Rodzicom dziękujemy za piękny udział w uroczystości, za przygotowanie dobrych ciast i kanapek. Jednocześnie prosimy Rodziców aby wspierali swoje dzieci w ich służbie dla Pana Jezusa, jako ministrantów czy Marianek. Chrystus mówi do Was: Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, a nie zabraniajcie im.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów, z ul. Jagiełły.

 1. Wieczorny Różaniec: pon. ? św. Antoniego /H. Firlus/; wt. ? MB Matki Kościoła /B. Frasek/; śr. ? MB Nieustającej Pomocy /M. Czirnia/; czw. ? św. Judy /E. Liguda/; pt. ? św. Józefa /M. Gallus/
 2. W środę o 5 rano wyjazd do Pragi na Jarmark Adwentowy. W planie zwiedzanie Pragi, Msza święta i Jarmark Adwentowy. Zabieramy ze sobą prowiant, Drogę do Nieba i różaniec, i koniecznie paszport lub Dowód osobisty. Brak wolnych miejsc.
image_print