Uroczystość Św. Jadwigi Śląskiej

 1. sw_jadwiga_slaskaDzisiaj przeżywamy Uroczystość Św. Jadwigi Śląskiej. Zapraszamy na różaniec o 15.00. Różaniec od poniedziałku do soboty o 17.30. W piątek o 18.30.
 2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Ignacego Antiocheńskiego, we wtorek św. Łukasza, w czwartek św. Jana Kantego, w piątek bł. Jakuba Strzemię, a w sobotę św. Jana Pawła II.
 3. We wtorek zapraszamy na Czuwanie Rodzin do kościoła św. Anny. Rozpoczniemy Mszą św. o 17.00, potem adoracja Pana Jezusa. O 19.00 różaniec i Apel Jasnogórski. Będziemy się modlić za naszą parafię, o ducha wiary w naszych rodzinach.
 4. W środę Msza św. szkolna z różańcem o 17.00. Po różańcu spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I. Również w środę w Chróścicach o 17.30 różaniec, a potem spotkanie Zespołów Caritas z całego dekanatu.
 5. W piątek Msza św. młodzieżowa z różańcem o 18.00. W Chróścicach o 19.30 Dekanalne Spotkanie Młodzieży.
 6. Za tydzień Niedziela Misyjna. Kolekta w tym dniu będzie na misje.
 7. Sakrament chrztu przyjęła Emilia Krawczyk. Niech Bóg błogosławi jej rodzicom i chrzestnym.
 8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na pokrycie kosztów renowacji obrazu Zmartwychwstanie. Rozpoczęliśmy instalację urządzeń wentylacyjnych w naszym kościele. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Borek z ul. Szkolnej: Mróz, Skorupski, Woś, Domagalski i Starosta. Dziękujemy również rolnikom za płody rolne dla Seminarium w Opolu a także dla Karmelu w Krakowie. Bóg zapłać!
 9. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego.
 10. Nadal gorąco zachęcamy do zapisywania się na przyjęcie obrazu Matki Bożego Miłosierdzia. Nasza parafia bardzo potrzebuje modlitwy, cały świat potrzebuje modlitwy.
 11. Do wieczności odszedł śp. Paweł Wrona, l. 24. RIP.
image_print