Niedziela XXV Zwykła

  1. EucharystiaDzisiaj przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00. W Świerklach o 15.00 Nabożeństwo Fatimskie.
  2. W środę Msza św. szkolna o 17.00. W piątek Msza młodzieżowa o 18.00. Po Mszy próba chóru. W sobotę spotkanie wszystkich Marianek o 10.00.
  3. Spotkania kandydatów do bierzmowania: we wtorek o 19.00 dla klas II gimnazjum, w czwartek o 18.45 dla klas I gimnazjum, a w piątek o 18.50 dla klas III gimnazjum.
  4. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w Siołkowicach. Kolekta za tydzień będzie na budowę kościołów i jako jałmużna postna z całego roku.
  5. Zapowiedź przedślubna: II. Michał Madoń z Opola i Barbara Domaracka z Czarnowąsów.
  6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na dalsze prace renowacyjne w naszym kościele, za złożone przed kościołem ofiary na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Italii i za posprzątanie kościoła. W sobotę do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów, z ul. Jagiełły.
  7. Wieczorny różaniec: pon. ? św. Moniki /K. Niestrój/, wt. ? MB Wspomożenia Wiernych /E. Wróbel/; śr. ? Narodzenia NMP /E. Świerc/; czw. ? św. Jadwigi /E. Fila/; pt ? bł. Marii Merkert /M. Baron/.
image_print