Niedziela Dobrego Pasterza

 1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania. Zapraszamy na Nieszpory w intencji powołań do kapłaństwa i życia zakonnego o 15.00.

 2. W środę po Mszy św. wieczornej (o 18.00) spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I, a w czwartek z klas II, o 18.30.
 3. We wtorek zapraszamy na Czuwanie Rodzin. Rozpoczynamy Mszą św. o 18.00, po Mszy adoracja Pana Jezusa, o 20.00 różaniec zakończony Apelem Jasnogórskim. Modlić się będziemy za ludzi niewierzących i obojętnych religijnie oraz o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.
 4. W środę Msza św. szkolna o 17.00, w piątek Msza młodzieżowa o 18.00, a w sobotę spotkanie Marianek o 10.00.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na remont katedry w Opolu. Za tydzień odpust ku czci św. Jerzego w Kup.
 6. Sakrament chrztu przyjęła Liliana Cholewa. Niech Bóg błogosławi jej rodzicom i chrzestnym.
 7. Zapowiedzi przedślubne: I. Roman Lisoń z Czarnowąsów i Elżbieta Adamska z Tarnowa Op., Franciszek Słota z Czarnowąsów i Patrycja Wiśniowska z Czarnowąsów, Michał Legin z Czarnowąsów i Aleksandra Wilk z Czarnowąsów, III. Przemysław Biel z Czarnowąsów i Emilia Księżopolska z Opola.
 8. W ubiegły wtorek 32. gimnazjalistów z naszej parafii, przez ręce ks. bpa Pawła Stobrawy przyjęło sakrament bierzmowania. Bardzo się z tego cieszymy i dziękujemy rodzicom i świadkom. Wspierajmy ich modlitwą i przykładem żywej wiary, aby trwali w miłości do Boga i Jego Kościoła. Dziękujemy za piękne przeżycie tej uroczystości. Niech Wasze życie kształtuje moc Ducha Świętego.
 9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na dalsze prace renowacyjne w naszym kościele i za posprzątanie świątyni. W sobotę do sprzątania prosimy parafian z Krzanowic z ul. Armii Ludowej.
 10. Wieczorny różaniec: pon. ? św. Elżbiety /M. Knietsch/; wt, – MB Nieustającej Pomocy /M. Czirnia/; śr. ? św. Rocha /E. Matyszok/; czw. ? św. Antoniego /H. Firlus/; pt ? Narodzenia NMP /E. Świerc/
 11. Do wieczności odeszła śp. Stefania Pilipów ? l. 87. R.I.P.
image_print