Niedziela III Wielkanocna

 1. piotr_z_jezusemDzisiaj jest III Niedziela Wielkanocna. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.
 2. We wtorek w Dobrzeniu Wielkim o 18.30 odbędzie się Uroczystość Bierzmowania. W naszym kościele nie będzie Mszy św. wieczornej. W poniedziałek o 17.00 okazja do spowiedzi św. dla bierzmowanych, świadków i rodziców.
 3. W środę Msza św. szkolna o 17.00. Po Mszy spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
 4. W piątek Msza św. dla gimnazjalistów i młodzieży starszej o 18.00.
 5. W sobotę o 9.30 spotkanie LSO. O 10.00 spowiedź dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 6. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Dobrego Pasterza i rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania. Szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.30. Kolekta za tydzień będzie na dalsze prace renowacyjne w naszym kościele. Aktualnie trwają prace na dachu plebanii; już zostały odnowione kominy, które się sypały, a w tym tygodniu będzie częściowo wymieniona dachówka od strony południowej. Dachówka jest w bardzo złym stanie (kruszy się a jej części spadają w miejscu, w którym dzieci stawiają rowery).
 7. Sakrament chrztu przyjął Jan Krąbel. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.
 8. Zap. przedślubne: II. Przemysław Biel z Czarnowąsów i Emilia Księżopolska z Opola. III. Paweł Bartoszek z Dobrzenia Wlk. i Sandra Sobiech z Czarnowąsów.
 9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Wolności. Dziękujemy Łukaszowi Kowalczykowi za zorganizowanie Kremówek Papieskich a młodym za ich dystrybucję. Uzyskane pieniądze będą przeznaczone na dzieło ŚDM.
 10. Wieczorny różaniec: pon. ? Wniebowzięcia NMP /H. Kowalska/; śr. ? MB Matki Kościoła B. Frasek/; czw. ? MB Królowej Aniołów /U. Czok/ i Niepokalanego Poczęcia NMP /O. Hanusik/; pt. ? św. Anny /T. Matyszok/.
 11. Do wieczności odeszła śp. Natalia Terelak, l. 67. RIP.
image_print