Liturgia Święta w Parafii od 28.03.2016 do 03.04.2016 r.

zmartwychwstaniePoniedziałek  w Oktawie Wielkanocy 28.03.

7.00 Za wstaw. Matki Bożej NP z  podz. za łaski, o zdrowie i Boże błog. dla Józefa Zowada z ok. 80 rocznicy urodzin, o opiekę Bożą dla całej rodziny i za + syna Ewalda.

8.15 /niem./ Za + męża Jerzego Michala, syna Rudolfa, rodziców z obu stron, rodzeństwo i dusze czyśćcowe.

9.00 /św. Anna/ Za ++ rodziców Teodora i Annę Morawiec, Pawła i Rozalię Moczko, ++ z pokr. z obu stron i za dusze czyśćcowe.

9.30 Za ++ rodziców Jerzego i Jadwigę Kobczyk, Jana i Jadwigę Czok, męża Rocha, 2 szwagrów, 3 szwagierki, ++ Pawła i Gertrudę Niedworok, ++ z całego pokr., za dusze czyśćcowe i w int. rodziny.

11.00 Za ++ rodziców Agnieszkę i Henryka Kornek, ++ z pokr. Kornek i Woźnica i za dusze czyśćcowe.

16.00 Za + żonę i matkę Eugenię Noworolską z ok. ur.

Wtorek w Oktawie Wielkanocy 29.03.

7.00 Za ++ rodziców Mariannę i Stanisława Górnik, syna Bogdana, męża Jerzego, Marię i Karola Kucner, żonę Ruth Waindok, córkę, syna, rodziców Zofię i Grzegorza Waindok.

18.00 I. Za ++ rodziców Franciszka i Wiktorię Lisowski, siostrę Marię, szwagra Józefa oraz o zdrowie i Boże błog. w rodzinie. II Za + Krystynę Żyła w mc po śm.

Środa w Oktawie Wielkanocy 30.03.

7.00 Za + Marię Grund w r. śm. i za dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 /szkolna/ Za wstaw. Matki Bożej i Archanioła Gabriela z podz. za łaski, o zdrowie i Boże błog. dla córki Karoliny Kolisz z ok. 13 r. urodzin oraz o opiekę Bożą w rodzinie.

Czwartek w Oktawie Wielkanocy 31.03.

7.00 I. Za wstaw. Matki Bożej NP z podz. za łaski, o zdrowie i Boże błog. dla Agnieszki Waleska z ok. 85 r. urodzin, o opiekę Bożą dla całej rodziny, za + męża, rodziców z obu stron, synową i wnuczkę. II. Za ++ rodziców Marię i Ludwika Kornek oraz dziadków Agnieszkę i Pawła Glatki.

Piątek w Oktawie Wielkanocy 01.04.

7.00 I. Za żyjących i ++ Parafian i czcicieli NSPJ oraz za ++ kapłanów, którzy pracowali w naszej parafii. II.  Za + Trautę Tkocz /od Bractwa Różańcowego/.

18.00 /młodz./ Za + męża i ojca Joachima Niedworok z ok. ur., rodziców, teściów, szwagra i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota w Oktawie Wielkanocy 02.04.   

7.00 Za wstaw. Matki Bożej z podz. za łaski, o zdrowie i Boże błog. dla Cecylii Langos z okazji 85 r. urodzin i o opiekę Bożą dla całej rodziny.

18.00 /niedz./ Za wstaw. Matki Bożej z podz. za łaski, o zdrowie i Boże błog. dla Ewy i Piotra Holik z ok. 15 r. małżeństwa i urodzin Jubilata.

II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego 03.04.

7.00 Za + matkę Helenę Nowak w 3 r. śm., ojca Huberta, teścia, dziadków z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

8.15 /niem./ Za ++ rodziców Gertrudę i Wacława Buhl, Matyldę, Marię i Pawła Skrzipczyk, dziadków Buhl i Launer oraz za ++ Urszulę, Edeltrudę i Konrada Stotko.

9.00 /św. Anna/ Za + męża Józefa Galus, rodziców, teściów, zięcia Piotra, ++ z rodzeństwa i pokr. z obu stron, ++ z rodziny Galus, Gonsior i Teleguj oraz za dusze czyśćcowe.

9.30    Do Miłosierdzia Bożego za ++ ojców Pawła Zdzuj i Józefa Ochota, ++ z obydwu rodzin i za dusze czyśćcowe.

11.00 I. Za + matkę Jadwigę Wójcik w 2 r. śm., ojca Gerharda, teściów Zofię i Stanisława Zychal, szwagra Marka Polok oraz za żyjących i ++ z pokr. obu stron. II. Za wstaw. Matki Bożej z podz. za łaski o zdrowie i błog. Boże dla Marii Breguła z ok. 60 r. urodzin i o opiekę Bożą dla całej rodziny.

15.00 /św. Anna/ Nieszpory

16.00 Za ++ rodziców Rocha i Teresę Rypel, ++ z pokr. obu stron i za dusze czyśćcowe.

image_print