Święto Świętej Rodziny

  1. Święta RodzinaDzisiaj przypada Święto Świętej Rodziny. Modlimy się za wszystkie rodziny naszej parafii, które są największym skarbem wspólnoty Kościoła. Dziś nieszporów nie będzie, za to zapraszamy wszystkich na nasz doroczny, już V Festiwal Kolędowy ku czci Dzieciątka Jezus. Zachęcamy do udziału dzieci i dorosłych, by zaśpiewać lub zagrać dla Dzieciątka Jezus. Wykonawców prosimy o wcześniejsze zapisywanie się telefoniczne lub w zakrystii.
  2. W tym tygodniu Msze św. poranne będą o 8.00. W poniedziałek przypada Święto Świętych. Młodzianków. Zapraszamy dzieci i gimnazjalistów na Mszę św. o 10.00 ze specjalnym błogosławieństwem.
  3. W czwartek kończymy Rok Pański 2015. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną z nabożeństwem przebłagalnymi o godz. 17.00.
  4. W piątek zaczynamy Nowy Rok Pański 2016. Jest to dzień poświęcony Świętej Bożej Rodzicielce Maryi oraz Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Porządek Mszy niedzielny bez Mszy o 7.00. Nieszpory Noworoczne o 15.00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W sobotę o 8.00 zapraszamy wszystkich czcicieli MB oraz Marianki. Przed Mszą zaśpiewamy Godzinki ku czci NMP.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta na WSD i Kurię w Opolu. Szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.30.
  7. Sakrament chrztu przyjął Mikołaj Łyko. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.
  8. Nadal zachęcamy do zapisywania się na planowaną w dniach 05-12.06.2016 pielgrzymkę na Maltę. Bliższe informacje na stronie internetowej naszej parafii i w gablocie.
  9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i z Uroczystości Bożego Narodzenia. Dziękujemy za przygotowanie dekoracji świątecznej kościoła oraz Mariankom za posprzątanie świątyni. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z Borek z ulicy Polnej. Dziękujemy też za rozmaite dary świąteczne dla plebanii. Jest nam bardzo miło, że pamiętacie o nas i dzielicie się z nami. Bóg zapłać!
  10. Do wieczności odeszła śp. Julia Zyzik ? l. 83. R.I.P.
image_print