III Niedziela Adwentu

 1. 3_adwentDzisiaj przeżywamy III Niedzielę Adwentu ? Gaudete, Radujcie się bo Pan jest już blisko. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00, podczas których nastąpi zaprzysiężenie nowej Rady Parafialnej.
 2. Roraty dla dzieci i młodzieży codziennie o 17.00, a w sobotę o 8.00. Dla dorosłych roraty w Pon., Śr., Pt., o 7.00. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin.
 3. We wtorek po roratach spotkanie kandydatów do bierzmowania z I klas gimnazjum, w czwartek z III klas, a w piątek z II klas.
 4. W piątek od 8.00 przedświąteczne odwiedziny chorych. Wieczorem po roratach próba chóru. W sobotę o 9.30 spotkanie Marianek.
 5. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie na pokrycie kosztów renowacji ambony. Spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej w niedzielę o 17.15.
 6. Zapraszamy do zapisywania się na planowaną w dniach 05-12.06.2016 pielgrzymkę na Maltę. Bliższe informacje na stronie internetowej naszej parafii i w gablocie.
 7. Odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii rozpoczną się 4.01.2016/pon./ w Borkach. Plan znajduje się na ostatniej stronie Listu.
 8. W zakrystii można nabyć świece Caritas, a przy wyjściu z kościoła u ministrantów opłatki.
 9. Dziękujemy za kolektę dzisiejszą i z Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP oraz za złożone przed kościołem ofiary na Kościół na Wschodzie. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów, z ul. Wolności.
 10. Wieczorny różaniec: pon. Matki Kościoła /B. Frasek/; wt. św. Barbary /M. Panusch/; śr. św. Józefa /M. Gallus/; czw. MB Królowej Aniołów /U. Czok/ i Niepokalanego Poczęcia NMP /O. Hanusik/; pt św. Jacka /D. Cebulla/
 11. Do wieczności odszedł śp. Joachim Lisowski ? l. 76. R.I.P.
 12. W gablotce parafialnej możemy zapoznać się z Dekretem Biskupa Opolskiego Andrzeja Czai o ustanowieniu miejsc dla uzyskania odpustu zupełnego z okazji Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia.
image_print