Niedziela XXVI Zwykła

 1. Dzisiaj jest XXVI Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.
 2. archaniolowieWe wtorek święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu zapraszamy na Czuwanie Rodzin do kościoła św. Anny. Rozpoczniemy Mszą św. o 18.00, potem Adoracja Najświętszego Sakramentu. O 20.00 różaniec, który zakończymy Apelem Jasnogórskim. Tym razem modlić się będziemy w intencji kapłanów.
 3. W środę Msza św. szkolna. Od 16.30 spowiedź dla dzieci.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W piątek od 8.00 odwiedziny chorych.
 5. Od czwartku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe przed Mszą o 17.30 /z wyjątkiem środy i piątku ? po Mszy św./ wg planu, jaki proponujemy na ostatniej stronie Listu.
 6. W piątek o 18.00 Msza św. dla młodzieży gimnazjalnej i starszej. Od 17.30 okazja do spowiedzi.
 7. W sobotę na Mszę o 7.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej i Marianki. Przed Mszą zaśpiewamy Godzinki ku czci NMP. O 9.00 spotkanie LSO, a o 9.30 Marianek i kandydatek.
 8. W przyszłą niedzielę dziękować będziemy Panu Bogu za tegoroczne plony. Gospodarzami dożynek będą parafianie z Wróblina. Suma Dożynkowa o 9.30. Procesja od krzyża przy piekarni. Po Mszach świętych przed kościołem zbiórka do puszek na instytucje diecezjalne. Także w przyszłą niedzielę na Górze św. Anny pielgrzymka Hodowców Gołębi.
 9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na budowę kościołów i jako jałmużna postna oraz za posprzątanie kościoła. Po trzech latach rozpoczynamy nowy (trzeci) cykl w kolejności sprzątania. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Borek z ul. Lompy.
 10. Wieczorny Różaniec: Pon ? św. Józefa /M. Gallus/, Wt ? św. M. Kolbe /J. Waldyra/, Śr ? św. Kamila /E. Zdzuj/.
 11. W zakrystii możemy zaopatrzyć się w domowe kropielnice na wodę święconą. To ważne, by w domu, w pokoju dziecka, była woda świecona.
 12. Zachęcamy do zakupienia GN i Małego GN dla dzieci.
image_print