Niedziela XXIV Zwykła

 1. Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o 15.00. W Świerklach nabożeństwo fatimskie.
 2. krzyzW poniedziałek Święto Podwyższenia Św. Krzyża. We wtorek wspomnienie NMP Bolesnej, a w piątek czcimy św. Stanisławę Kostkę.
 3. W poniedziałek o 17.00 spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.
 4. W środę Msza św. szkolna o 17.00. Po niej spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
 5. W czwartek po Mszy św. o 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z III klas gimnazjum. W gablotce parafialnej znajdziemy terminarz przygotowania do bierzmowania dorosłych w rejonach naszej diecezji. Dotyczy to osób, które z wiadomych sobie powodów ten sakrament zaniedbały.
 6. W piątek o 18.00 Msza dla młodzieży gimnazjalnej i starszej.
 7. W sobotę na Mszę św. o 7.00 zapraszamy wszystkich członków Wspólnoty Szkaplerznej i innych wspólnot naszej parafii. O 9.00 spotkanie LSO, a o 9.30 wszystkich Marianek i kandydatek.
 8. W przyszłą niedzielę szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.30. Kolekta za tydzień przeznaczona będzie na prace związane z konserwacją naszego kościoła. Również w przyszłą niedzielę na Górze Św. Anny Diecezjalne Dożynki o 11.00.
 9. Zapowiedź przedślubna II: Rafał Klemens z Czarnowąs i Magdalena Michałek z Bielska Białej.
 10. Możemy już zapisywać intencje mszalne na przyszły rok. Pamiętajmy o naszych zmarłych, którzy potrzebują modlitwy. Nie zapominajmy też o rocznicach rodzinnych i jubileuszach małżeńskich. Nie zwlekajmy, bo nasza księga intencji szybko się zapełnia.
 11. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolnicze w cenie 24 zł.
 12. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii, za złożone przed kościołem ofiary na Wydział Teologiczny i za posprzątanie naszego kościoła. W sobotę o 8.oo rano do sprzątania prosimy Parafian z ul. Kani.
 13. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Parafialnej Pielgrzymki na obchody kalwaryjskie na Górę Św. Anny, zwłaszcza za modlitwę w intencji naszej wspólnoty parafialnej.
 14. Wieczorny różaniec: pon – Tercjarze św. Franciszka; wt – św. Jacka /D. Cebulla/; śr – św. Faustyny /M. Przywara/; czw – św. Antoniego /H. Firlus/; pt – Narodzenia NMP /E. Świerc/.
image_print