Niedziela XXIII Zwykła

 1. Dzisiaj jest XXIII Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o 15.00
 2. nasionaWe wtorek przypada Święto Narodzenia NMP. Po Mszach św. poświęcenie ziarna i nasion.
 3. W środę Msza św. szkolna o 17.00.
 4. W piątek o 18.00 Msza dla młodzieży i gimnazjalistów z I, II i III klas gimnazjum.
 5. Sakrament chrztu przyjął Andrzej Wolniaczyk. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym
 6. Zapowiedź przedślubna I: Rafał Klemens z Czarnowąs i Magdalena Michałek z Bielska-Białej.
 7. Wyjazd Parafialnej Pielgrzymki na obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża św. w sobotę o 6.00 z parkingu przy kościele. Są jeszcze wolne miejsca. Opłatę za przejazd prosimy uregulować do piątku w zakrystii. Pielgrzymi z Wróblina będą czekać koło Marysieńki. Zabieramy ze sobą Kalwaryjkę, świeczkę, różaniec i prowiant. Powrót późnym wieczorem.
 8. Są jeszcze wolne intencje w listopadzie i grudniu rano o 7.00. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Również za tydzień w kościele seminaryjnym w Opolu o 14.00 Pielgrzymka Złotych Jubilatów Małżeńskich, a w Świerklach o 15.00 Nabożeństwo Fatimskie.
 9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu, oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy Parafian z ul. Kani.
 10. Wieczorny Różaniec: Pon. ? Niepokalanego Poczęcia NMP /O. Hanusik/ i MB Królowej Aniołów /U. Czok/; Wt. ? MB Wspomożenia Wiernych /E. Wróbel/; Śr. ? Zwiastowania NMP /M. Niekrawiec/; Czw. ? Wniebowzięcia NMP /G. Fack/; Pt. ? św. Rocha /E. Matyszok/.
 11. W przyszłą niedzielę na plebanii o 17.30 spotkanie popielgrzymkowe Mężczyzn i Młodzieńców, którzy szli na Górę Świętej Anny.
image_print