Niedziela XXII Zwykła

 1. Dzisiaj jest XXII Niedziela Zwykła, zapraszamy na Nieszpory o 15.00.
 2. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie nowego Księdza Wikarego ks. Michała Krupę, któremu życzymy wiele łask Bożych w posłudze duszpasterskiej w naszej Parafii.
 3. We worek rozpoczyna się nowy rok szkolny. Zaczynamy go Mszą św. o 8.00. Nie będzie Mszy o 7.00. Młodzież będzie miała swoją Mszę w piątek o 18.00. Od 17.30 okazja do spowiedzi świętej.
 4. tornisterW środę pierwsza Msza św. szkolna, jak zawsze o 17.00. Zostaną poświęcone tornistry i przybory szkolne dla pierwszoklasistów. Od 16.30 okazja do spowiedzi świętej.
 5. W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W piątek od 8.00 odwiedziny chorych.
 6. W sobotę na Mszę o 7.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej i Marianki. Przed Mszą zaśpiewamy Godzinki ku czci NMP. O 9.00 spotkanie LSO i kandydatów a o 10. wszystkich Marianek i kandydatek. W sobotę o 10.00 w Winowie odbędzie się Diecezjalny Dzień Skupienia dla Róż Różańcowych.
 7. W przyszłą niedzielę w kościele seminaryjnym w Opolu o 14.00 Pielgrzymka Srebrnych Jubilatów Małżeńskich. Kolekta za tydzień będzie na Seminarium i Kurię w Opolu.
 8. Zap. przedślubna II: Paweł Rusek z Borek i Marta Salomon z Bełchatowa.
 9. Nadal można się zapisać na Obchody Kalwaryjskie z ok. Podwyższenia Krzyża Świętego (12 września – sobota). Opłata 25 zł.
 10. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy Parafian z ul. Kani.
 11. Bardzo dziękujemy mężczyznom, którzy w sobotę pielgrzymowali na Górę Świętej Anny. Ofiara mężczyzn i młodzieńców ma szczególną wartość w oczach Bożych. Bóg zapłać Wam!
 12. Wieczorny Różaniec: Pon – MB Nieustającej Pomocy /M. Czernia/, Wt – Św. Anny /T. Matyszok/, Śr – Św. Jadwigi /E. Fila/, Czw – MB Pośredniczki Łask /I. Kijowska/, Pt – Św. Barbary /M. Panusch/.
 13. Do wieczności odszedł śp. Józef Urban, l. 85. RIP.
image_print