Niedziela XIX Zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00.
  2. Msze św. od poniedziałku do piątku sprawowane będą tylko rano o 7.00.
  3. wniebowziecie_nmpW sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. niedzielny, bez nieszporów. Po wszystkich Mszach św. poświęcenie ziół i kwiatów. Kolekta z tego dnia przeznaczona będzie na prace związane z konserwacją naszego kościoła. W Świerklach o 15. Nabożeństwo Fatimskie.
  4. Od piątku na Górze św. Anny obchody Wniebowzięcia NMP.
  5. W przyszłą niedzielę będzie odpust ku czci św. Rocha w Dobrzeniu Wielkim, a w Kamieniu Śl. odpust ku czci św. Jacka ? patrona Metropolii Górnośląskiej. Szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.30. Kolekta za tydzień na Wydział Teologiczny w Opolu.
  6. Zachęcamy do zapisywania się na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę do Częstochowy, która wyruszy 17 sierpnia. Wpłata 20 zł za legitymację i znaczek w zakrystii. Opłata za bagaż 30 zł. Bagaż odbierany będzie w przyszłą niedzielę o 19.30. Zachęcamy również do zapisywania się na III Pieszą Pielgrzymkę Mężczyzn i Młodzieńców z naszej Parafii na Górę św. Anny, która wyruszy 29 sierpnia tj. w sobotę o godz. 4.00 spod kaplicy św. Józefa. Zapisy w zakrystii.
  7. Sakrament chrztu św. przyjął Szymon Stotko. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.
  8. Zapowiedź przedślubna II: Mateusz Bekiersz z Gogolina ? Karłubca i Agnieszka Moczko z Opola ?Wróblina.
  9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę oraz za posprzątanie kościoła. Wyjątkowo w piątek o 18.00 (przed Uroczystością Wniebowzięcia NMP) do sprzątania prosimy Parafian z ul. 1 Maja.
  10. Do wieczności odeszła śp. Katarzyna Niemiec, l. 33. RIP.
image_print