Niedziela XIII Zwykła

 1. Dzisiaj przeżywany XIII Niedzielę Zwykłą a także 43 Rocznicę ustanowienia Diecezji Opolskiej. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00. W Luboszycach o 18.00 wieczór Uwielbienia z zespołem Epafras.
 2. W poniedziałek obchodzić będziemy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą o 8.00, 9.30, 17.00 i 18.30, u św. Anny o 11.00. Kolekta przeznaczona będzie na cele Stolicy Apostolskiej.

Msze św. od wtorku do czwartku będą sprawowane tylko rano o 7.00.

 1. We wtorek o 8.00 wyjazd LSO na wakacyjne rekolekcje i wypoczynek do Wisły-Ustronia. Zbiórka o 7.45 przy plebanii. Zabieramy Drogę do nieba, różaniec i legitymację szkolną. Życzymy im dobrego wypoczynku.
 2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. W sobotę na Mszę św. o 7.00 zapraszamy również Marianki. Przed Mszą św. zaśpiewamy Godzinki ku czci NMP. Najbliższe odwiedziny chorych będą w poniedziałek po odpuście św. Anny ? 27 lipca.
 3. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na potrzeby WSD i Kurii w Opolu, a na Górze św. Anny Pielgrzymka Dzieci.
 4. Sakrament chrztu św. przyjęli: Adam Tołpa, Adam Czernia i Martyna Zima. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.
 5. Zap. przedślubne I: Artur Chruściński z Czarnowąs i Agnieszka Kazimierska z Opola, Adam Berent z Czarnowąs i Katarzyna Jopek z Balina.
 6. Młodzieży, dzieciom i wszystkim wyjeżdżającym na urlop życzymy udanych wakacji. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy świętej. Odwiedzajmy też Sanktuaria i kościoły, aby uwielbić choć na chwilę Pana Jezusa.
 7. W zakrystii zapisujemy się na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę do Częstochowy, która wyruszy 17 sierpnia. Wpłata 20 zł – za legitymację i znaczek) .
 8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za udział w Czuwaniu Rodzin, także za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy Parafian z ul. Matejki.
 9. Wieczorny różaniec: Pon./17.00/ ? św. Józefa /M. Galus/, Pt. ? MB Matki Kościoła /B. Frasek/.
 10. Do wieczności odszedł śp. Józef Kobienia l. 83. ? RIP
image_print