Niedziela XII Zwykła

 1. Dzisiaj przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą. W Świerklach odpust ku czci Niepokalanego Serca NMP. W naszym kościele nie będzie Nieszporów.
 2. We wtorek przypada Dzień Ojca. W tym dniu odbędzie się kolejne czuwanie Rodzin w kościele św. Anny. Msza św. o 18.00, następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu. O 20.00 różaniec i zakończymy Apelem Jasnogórskim. Ofiarujemy za wstawiennictwem św. Józefa w intencji wszystkich ojców naszej Parafii.
 3. W środę wspominamy Narodzenie św. Jana Chrzciciela. Msza św. szkolna o 17.00. W czwartek po Mszach św. błogosławieństwo świec ku czci św. męczenników Jana i Pawła, by chroniły nas od burz i nawałnic.
 4. W piątek o 8.00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego, a o 18.00 dla gimnazjalistów młodzieży i studentów. Nie będzie Mszy św. o 7.00.
 5. W przyszłą niedzielę w Łubnianach odpust ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła, a na Górze św. Anny Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców.
 6. Zapowiedzi przedślubne II: Piotr Rippel ze Świerkli i Jolanta Kochanek z Czarnowąs, Jarosław Gamrot z Opola i Beata Szpunar z Wróblina.
 7. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów a o 10.00 Marianek.
 8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na prace renowacyjne w naszym kościele, za złożone przed kościołem ofiary do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu i za posprzątanie świątyni. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy Parafian z ul. Matejki. Parafianom z Krzanowic dziękujemy za przygotowanie Odpustu.
 9. Wieczorny różaniec:
 • Pon. ? św. Norberta /H. Galus/
 • Wt. ? św. Jacka /D. Cebulla/
 • Śr. ?   św. Kamila /E. Zdzuj/
 • Czw. ? św. Elżbiety /O. Knietsch/
 • Pt. ? bł. Marii Merkert
image_print