Niedziela XI Zwykła

 1. Dzisiaj przeżywamy XI Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00. Parafianie z Krzanowic świętują Odpust, także w Luboszycach odpust ku czci św. Antoniego a w Świerklach o 15.00 Nabożeństwo Fatimskie.
 2. W środę Msza św. szkolna o 17.00. W piątek na Mszę św. o 18.00 zapraszamy szczególnie studentów, młodzież, uczniów z II i III klas gimnazjalnych.
 3. W sobotę na Mszę św. o 7.00 zapraszamy wszystkich członków Wspólnoty Szkaplerznej i innych Wspólnot Parafialnych. O 9.00 spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów.
 4. W przyszłą niedzielę o 11.00 będzie odpust ku czci Niepokalanego Serca NMP w Świerklach. Szafarze zaniosą Komunię Świętą chorym od 9.30. Kolekta za tydzień będzie przeznaczona na prace renowacyjne w naszym kościele, przez kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.
 5. Zapowiedzi przedślubne I: Piotr Rippel ze Świerkli i Jolanta Kochanek z Czarnowąs, Jarosław Gamrot z Opola i Beata Szpunar z Wróblina.
 6. Sakrament chrztu św. przyjęła Sara Stekert. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.
 7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii i za kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy Parafian z ul. Matejki.
 8. Wieczorny różaniec:
 • Pon. ? św. Judy /E. Liguda/
 • Wt. ? MB z Lourdes /H. Pawleta/
 • Śr. ?  Zwiastowania NMP / M. Niekrawiec/
 • Czw. ?MB nieustającej Pomocy /M. Czirnia/
 • Pt. ?Narodzenia NMP /E.Świerc/
 • 9. Do wieczności odeszła śp. Stefania Twardowska l. 97. ? RIP
image_print