Niedziela Dobrego Pasterza

 1. Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania. Zapraszamy na Nieszpory w int. nowych powołań do kapłaństwa i życia zakonnego o 15.00.
 2. W poniedziałek w Dobrzeniu Wielkim o 18.30 odbędzie się Uroczystość Bierzmowania. W naszym kościele nie będzie Mszy Św. wieczornej.
 3. W środę Msza Św. szkolna o 17.00. Od 16.30 miesięczna spowiedź dla dzieci i gimnazjalistów. Po Mszy Św. spotkanie uczniów klas IV przed rocznicą Komunii Świętej, która odbędzie się w niedzielę 10 maja o godz. 9.30.
 4. W czwartek o 19.00 spotkanie adeptów do bierzmowania z II klas gimnazjalnych.
 5. W tym tygodniu przypada I Piątek i Sobota miesiąca. Poranne Msze w tych dniach sprawowane będą o 8.00. Okazja do Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św. W piątek od 9.00 odwiedziny chorych. Na wieczorną Mszę i pierwsze Nabożeństwo Majowe zapraszamy wszystkich a szczególnie Bierzmowanych i ich rodziców, także tegorocznych maturzystów. Nabożeństwa Majowe będą codziennie po wieczornej Mszy Św., w sobotę po Mszy Św. porannej. Majówki w Borkach, Krzanowicach, Wróblinie o 19.00.
 6. W sobotę przypada przeniesiony z niedzieli liturgiczny obchód Uroczystości NMP Królowej Polski. Zapraszamy wszystkich a także Marianki na Mszę św. o 8.00. Przed Mszą będą Godzinki ku czci NMP.
 7. Sakrament chrztu św. przyjęła Weronika Block. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym tego dziecka.
 8. W przyszłą niedzielę Suma o godz. 9.30 zostanie odprawiona w intencji strażaków naszej parafii.
 9. W przyszła niedzielę kolekta będzie na WSD i Kurię w Opolu. Dziękujemy za kolektę na pokrycie kosztów odnowy prezbiterium, za udział w Czuwaniu Rodzin i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy Parafian z Pl. Klasztornego.
 10. Wieczorny różaniec: Wt. ? św. M. Kolbe /J. Waldyra/, Śr. ? Zwiastowania NMP /M. Niekrawiec/, Czw. ? św. Józefa /M. Galus/, Pt. ? św. Elżbiety /O. Knietsch/.
 11. W czwartek o 18.45 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
image_print