III Niedziela Wielkanocna

 1. Święty WojciechDzisiaj przeżywany III Niedzielę Wielkanocną. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00.
 2. W poniedziałek o 19.00 spotkanie adeptów do bierzmowania z III klas gimnazjalnych.
 3. W środę Msza św. szkolna o 17.00. Po Mszy św. spotkanie uczniów klas IV przed Rocznicą Komunii Świętej, która odbędzie się w niedzielę 10 maja o godz. 9.30. Również po Mszy św. spotkanie dzieci pierwszokomunijnych.
 4. W czwartek przypada Uroczystość Św. Wojciecha ? Patrona Polski. W tym dniu odbędzie się Czuwanie Rodzin, na które serdecznie zapraszamy. Rozpoczniemy Mszą św. o 18.00. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. O 20.00 Różaniec i zakończymy Apelem Jasnogórskim. Czuwanie chcemy ofiarować w intencji w intencji małżeństw, które przeżywają trudności w swoim powołaniu.
 5. W piątek Msza św. dla młodzieży i kandydatów do bierzmowania z klas II i III. O 19.00 W Dobrzeniu Wielkim generalna próba przed Uroczystością bierzmowania z klas III.
 6. W sobotę czcimy Św. Marka Ewangelistę. Zapraszamy na Mszę św. o 7.00 z procesją błagalną o dobrą pogodę, urodzaje i o Boże błogosławieństwo w pracy na roli. Po Mszy św. spotkanie Tercjarzy Św. Franciszka. Również w sobotę w Opolu odbędzie się dzień Otwartych Drzwi. Wyjazd kandydatów, Ministrantów, Lektorów i Marianek o 8.20. Zbiórka przed plebanią o godz.8.10.
 7. W sobotę o 17.00 okazja do spowiedzi dla bierzmowanych, świadków i rodziców.
 8. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na prace renowacyjne w naszym kościele. Za tydzień w Kup odpust ku czci Św. Jerzego.
 9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na Diecezjalny Caritas i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy Parafian z Pl. Klasztornego.
 10. Wieczorny różaniec: Pon. ? MB Z Lourdes /H. Pawleta/, Wt. ? św. Joanny Beretta Molla /U. Nowainska /, Śr. ? św. Judy /E. Liguda/, Czw. ? Niepokalane Poczęcia NMP /O. Hanusik/ i MB Królowej Aniołów /U. Czok/, Pt. ? MB Pośredniczki Łask /I. Kijowska/.
 11. W piątek o 19.00 spotkanie pielgrzymów, którzy w czerwcu udają się na pielgrzymkę do Italii. Organizator prosi o dokonanie pozostałych wpłat.
image_print