IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. sw_jozef_oblubieniec_nmp_ikonaDzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15.00.
  2. W poniedziałek o 18.00 spotkanie adeptów do bierzmowania z III a we wtorek z I klas gimnazjalnych. W środę Msza św. z Drogą Krzyżową dla dzieci o 17.00.
  3. W czwartek przypada Uroczystość św. Józefa – Oblubieńca NMP. W tym dniu pragniemy przeżyć Czuwanie Rodzin. Rozpoczniemy Mszą św. o 17.00. Następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu. O 19.00 procesja różańcowa ze świecami do kapliczki św. Józefa i Apel Jasnogórski. Serdecznie zapraszamy, ojców, młodzieńców i pozostałych Parafian. Chcemy ofiarować w int. ojców naszych rodzin, żyjących i zmarłych.
  4. W piątek Droga Krzyżowa z zaleckami po porannej Mszy św. Wieczorem o 18.00 odprawimy Drogę Krzyżową ulicami naszej Parafii, początek w kościele parafialnym. Wszystkich Parafian serdecznie zapraszamy, szczególnie młodzież ze szkół średnich, gimnazjalistów z klas I, II i III. Będziemy modlić się żarliwie o pokój na świecie. By Dobry Bóg oddalił od nas widmo wojny.
  5. W sobotę na Mszę św. o 7.00 zapraszamy wszystkich członków Wspólnoty Szkaplerznej i innych Wspólnot parafialnych. Po Mszy św. osoby chętne mogą przyjąć medalik – szkaplerz Maryi i wstąpić do tej Wspólnoty. O 9.00 spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów. O 10.00 spotkanie Marianek.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na budowę obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków kościelnych. Za tydzień i w Niedzielę Palmową będziemy mogli złożyć ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  7. Zap. przedślubna II: Michał Marczak z Czarnowąs i Justyna Liebner ze Szczedrzyka.
  8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na pokrycie kosztów odnowy prezbiterium, za złożone przed kościołem ofiary na paczki świąteczne dla osób chorych i w podeszłym wieku oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy Parafian z ul. Dworcowej.
  9. Wieczorny różaniec: Pon. ? św. Kamila /E. Zdzuj/, Wt. ? św. Antoniego /H. Firlus/, Śr. ? bł. Marii Merkert /M. Baron/, Czw. ? św. Jacka /D. Cebulla/.
  10. Do wieczności odeszła śp. Teresa Cebula, l. 67. RIP.
image_print