III Niedziela Wielkiego Postu

  1. korona_cierniowaDzisiaj przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15.00.
  2. W poniedziałek o 18.00 spotkanie adeptów do bierzmowania z II klas gimnazjalnych. W środę Msza św. z Drogą Krzyżową dla dzieci o 17.00.
  3. W sobotę po Mszy św. porannej spotkanie Tercjarzy św. Franciszka. O 9.00 spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów. O 9.45 wyjazd do Strzelec Opolskich ministrantów i lektorów, którzy będą reprezentować nasz Dekanat w półfinałach diecezjalnych w piłce nożnej.
  4. W przyszłą niedzielę szafarze zaniosą Komunię Świętą chorym od 9.30. Kolekta za tydzień będzie przeznaczona na pokrycie kosztów odnowy prezbiterium.
  5. Zapowiedź przedślubna I. Michał Marczak z Czarnowąs i Justyna Liebner ze Szczedrzyka.
  6. Informujemy, że nastąpiła zmiana terminu bierzmowania kandydatów z III klas gimnazjalnych na dzień 27 kwietnia /poniedziałek/ w Dobrzeniu Wielkim o 18.30.
  7. W piątek po Mszy św. porannej i wieczornej Droga Krzyżowa z zaleckami. Msza św. wieczorna dla młodzieży oraz kandydatów do bierzmowania z klas II i III. Po nabożeństwie spotkanie YouCat i próba chóru.
  8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za złożone przed kościołem ofiary na cele misyjne ?Ad Gentes? oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy Parafian z ul. Basztowej.
  9. Wieczorny różaniec: Pon. Ducha Świętego /E. Piontek/, Wt. Zwiastowania NMP /M. Niekrawiec/, Śr. MB Pocieszenia /G. Kinder/, Czw. MB Królowej Aniołów /U. Czok/ i Niepokalanego Poczęcia NMP /O. Hanusik/, Pt. Narodzenia NMP /E. Świerc/.
  10. W czwartek spotkanie Zespołu Caritas na plebanii. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na paczki świąteczne dla naszych chorych parafian.
image_print