Niedziela V Zwykła

 1. Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę zwykłą. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00
 2. Cyryl i MetodyW tym tygodniu czcimy: we wtorek św. Scholastykę, w środę NMP z Lourdes, w sobotę Patronów Europy ? św. Cyryla i Metodego. W poniedziałek o 18:00 spotkanie adeptów do bierzmowania II klas gimnazjalnych.
 3. W środę Msza św. szkolna o 17.00. Po Mszy św. spotkanie wszystkich Marianek.
 4. W piątek Msza św. dla młodzieży i kandydatów do bierzmowania z klas II i III. Po Mszy św. spotkanie YouCat.
 5. W sobotę nie będzie Mszy św. o 7.00, natomiast zapraszamy wszystkich, a szczególnie osoby chore i w podeszłym wieku na Mszę św. o 10.00 z okazji Dnia Chorego. Bezpośrednio po Mszy św. pragniemy te osoby ugościć w naszej szkole, tak jak w zeszłym roku. Parafian prosimy o pomoc chorym w przybyciu do kościoła a potem do szkoły. Również w sobotę o 9.00 spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów.
 6. W przyszłą niedzielę szafarze zaniosą Komunię Świętą chorym od 09.30. Kolekta za tydzień będzie przeznaczona na pokrycie kosztów odnowy prezbiterium.
 7. W przyszłą Niedzielę zaczynają się Dni Eucharystyczne przed Wielkim Postem. Plan Adoracji w niedzielę: 12.00 Siostry Jadwiżanki, 13.00 Wróblin, 14.00 Borki i Krzanowice, 15.00 Czarnowąsy, 16.00 Msza św.
 8. Sakrament chrztu św. przyjęła Paulina Jankowska. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym dziecka.
 9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i z Święta Ofiarowania Pańskiego na klasztory klauzurowe, za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła. Bardzo dziękujemy za liczny udział w Mszach św. w Święto Matki Boskiej Gromnicznej. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy Parafian z ul Studziennej.
 10. Wieczorny różaniec: Pon. Wniebowzięcia NMP /G. Fack/, Wt. Św. Józefa /M. Gallus/, Śr. Św. Faustyny /M. Przywara/, Czw Św. o. Pio /K. Rippel/, Pt Narodzenia NMP /E. Świerc/
 11. Do wieczności odeszli Mirosława Radosz l. 62.  i Cesław Terelak, l. 73. RIP
image_print